Soczewki

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Soczewki

Post autor: Iwonka »

Zazdroszczę wam że możecie nosić soczewki. Ja mam zaraz po nich oczy czerwone jak u królika. Dlatego muszę wybrać okulary korekcyjne i chyba skorzystam z tej oferty tu eyewear24.net/pol_m_Okulary-Korekcyjne_Damskie_Morgan-674.html Duży wybór, ładne wzory. Wyglądają na lekkie i powinny dobrze trzymać się na nosie. Cena też przyzwoita.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Soczewki

Post autor: Tiburowski »

Sam korzystam z soczewek, zwłaszcza przy uprawianiu sportu. Jest to zdecydowanie bardziej komfortowe rozwiązanie niż noszenie okularów, które stwarza w tego typu przypadkach pewne ryzyko. W soczewki zawsze zaopatruję się w sprawdzonym salonie optycznym M&M Mazurkiewicz optyksilesia/pl/soczewki-kontaktowe.html . W ofercie mają duży wybór produktów uznanych marek w przystępnych cenach.

roberyt
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:39 pm

Re: Soczewki

Post autor: roberyt »

Ja nie lubię chodzić w soczewkach, nie ukrywam, że ich codzienna zmiana jest uciążliwa, do tego koszty są wysokie, no i generują się odpady. Ja mam krótkowzroczność i po konsultacji z lekarzem zdecydowałam się na ortosoczewki. Ortosoczewki mam wyrobione w salonie optycznym Ostrość Wzroku z Piotrkowa Trybunalskiego ostroscwzroku/pl/ortokorekcja/. One działają super, zakłada się je tylko do snu, a później widzi się super przez cały dzień, no i jedną parę można nosić nawet dwa lata, cenowo się super opłaca, polecam.

teri
Posty: 7
Rejestracja: pn lis 09, 2020 4:19 pm

Re: Soczewki

Post autor: teri »

Mam okulary, ale używam ich tylko jak jestem w domu, wychodząc wolę korzystać właśnie z soczewek, bo jest to wygodniejsza opcja, nic mi nie paruje od maseczki :). Zaopatruję się wyłącznie w salonie optycznym Oko Na Świat w Warszawie optykokonaswiat/pl/oferta i zdecydowanie go polecam. Tam chodzę na terapię optyczną, a badania, mam od nich oprawki i soczewki. Posiadają korzystne ceny i warto skorzystać z ich usług.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Soczewki

Post autor: Clamor »

A na nadwzroczność jakie soczewki mi pomogą? Coś czytałem o tym tutaj https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/nadwzrocznosc i z tego co widzę również mają tam coś pod tym kątem. Macie jakieś opinie na temat tego producenta? Czy warto będzie postawić na produkty właśnie tego typu? Nie znam się, ale liczę na to, że znajdzie się tu jakiś spec.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Soczewki

Post autor: wiktoriaula »

Bardzo duża ilość osób, które mają problemy ze wzrokiem korzystają z soczewek, które ich zdaniem są bardziej komfortowe, ale wiadomo początki nie należą do najprzyjemniejszych. Jeśli interesują Cię soczewki jednodniowe, które wiele osób wybiera na początek to zajrzyjcie na stronę optiland/pl/soczewki-jednodniowe . Jednodniowy tryb noszenia soczewek pozwala uzyskać efekt jakbyś w ogóle nie miał ich na oczach i zapewnia większe nawilżenie oka.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Soczewki

Post autor: Aśka »

Najgorzej jak macie właśnie jakąs wadę wzroku i jak niestety nie da się jej poprawić dosyć szybko... Moja mama tak miała z zacma, wzrok jej sie pogarszał z dnia na dzień coraz bardziej.. apotem w klinice mega lens u dr Czubaka dowiedziała sie ze to zacma.. Dlatego miała tam operację, była szybka i bezbolesna i wszystko się dobrze skończyło

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Soczewki

Post autor: magiczna »

A ja tam jednak jestem okularnica i nie jestem z tego powodu niezadowolona. Jakoś mi to tak pasuje, a dodam Wam, że przecież kiedyś nosiłam soczewki, ale mnie tak jakoś nie przekonały. Teraz znów sprawdzam, jak dobrać okulary do twarzy , bo muszę kupić nowe. I nie wiem, czy ja temu zadaniu ot tak podołam, naprawdę nie mam pojęcia.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Soczewki

Post autor: akacja56 »

Soczewki są różne i nie każdy może je nosić. Ale kto już nosi to ma wygodę i fajnie, ponieważ nie ma problemów z parującym szkłem, do tego nie ma problemu z wyglądem itp. Zerknij na oferty do swiatsoczewek/com na pewno znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji .

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Re: Soczewki

Post autor: faleloki »

Jeśli chodzi o soczewki to z tego co wiem to nie każdy może je nosić. W każdym bądź razie moja siostra nie może zakładać soczewek. I tak też jak byłam z nią wybierać okulary to widziałam, że mają tam także okulary przeciwsłoneczne dla kierowców. Jak wróciliśmy do domu to szukałam informacji jak takie okulary dobrać odpowiedni. I tak też między innymi tutaj jego-styl/pl/okulary-dla-kierowcy udało mi się znaleźć bardzo cenne informacje na ten temat.

ODPOWIEDZ