Soczewki

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Soczewki

Post autor: jadzka »

Hej, czy ktoś z was nosi soczewki? Ostatni okulary zaczynają mi przeszkadzać podczas pracy i zastanawiam się nad właśnie soczewkami. Zależy mi na tym, żeby nie spędzać dużo czasy nad ich codzienną pielęgnacją. Zastanawiam się nad takimi soczewkami https://www.szkla.com/225_proclear-1-day-30-szt.html . Może ktoś z was je kupował? Opinie na ich temat są bardzo dobre a sama cena jest atrakcyjna. Myślicie, że warto się skusić? Siostra poleciła mi te soczewki bo sama je nosi, więc myślę, że będzie to udany zakup ale chciałem się spytać jeszcze was. Co o tym sądzicie? Dajcie znać.
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Soczewki

Post autor: Pańcia »

Dobrze, że zdecydowaliście się na soczewki. To bardzo dobry wybór. Trzeba też pamiętać o tym, że musisz w aktualnej sytuacji mieć zapas takich soczewek w domu. Dobrym pomyslem jest zakup ich tutaj twojesoczewki/com/857-w-zestawie-taniej. Po co masz wychodzić z domu i chodzić po galeriach?

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Soczewki

Post autor: flow »

Ja i okulary, ale też i soczewki kupiłam w salonie optycznym Ostrość Wzroku w Piotrkowie Trybunalskim ostroscwzroku/pl/uslugi-produkty/. Tam też badałam wzrok i dobierano mi soczewki, wiec wszystko działa idealnie :). Ceny maja bardzo korzystne, produkty, zwłaszcza oprawki fajne, naprawdę warto skorzystać z ich oferty, polecam.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Soczewki

Post autor: ewaO »

W Łodzi dobry salon optyczny, gdzie zbadacie wzrok dziecka i dobierzecie mu okulary czy soczewki to okooko/com/pl/ na Próchnika. To bardzo dobry salon z fantastyczną obsługą no i ceny mają tam nie jakieś wzięte z sufitu, dlatego my się ich trzymamy już od dawna.

Awatar użytkownika
apildom
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 02, 2020 12:50 pm

Re: Soczewki

Post autor: apildom »

W sumie to się na tym nie znam. Mam nadzieję, że ktoś inny Ci w tym pomoże. Powodzenia!
"Tolerancja jest przestępstwem jeśli dotyczy zła."

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Soczewki

Post autor: nero »

Ja przed doborem okularów i soczewek byłam na dodatkowym badaniu w gabinecie optometrycznym w Tarnobrzegu (a później w ich salonie dobierałam okulary) kosinski.tarnobrzeg/pl/gabinety-optometryczne/tarnobrzeg/. Badanie wzroku wykonali mi profesjonalnie, pomogli mi w wyborze, ceny maja bardzo korzystne, polecam.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Soczewki

Post autor: yuka »

A nie myśleliście może nad operacją polegającą na wszczepieniu soczewek korekcyjnych do oka? Ja się na nią zdecydowałam, bo ile można nosić okulary i soczewki. Operację miałam wykonana w Klinice Okulistyczna dr Witkiewicza w Przemyślu twojeoko/com/korekcja-wad-wzroku/. Efekt jest super, w końcu widzę bez problemu, cenowo wyszło bardzo korzystnie i, co mnie przekonało do tego zabiegu, metoda ta jest odwracalna. Lekarza miałam bardzo kompetentnego, zachował pełen profesjonalizm, polecam.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Soczewki

Post autor: moa »

Soczewki to super sprawa, ja od kiedy zaczęłam moją przygodę z soczewkami okulary odeszły w przeszłość. Soczewki w ogóle mi nie przeszkadzają, są dopasowane do mnie, nigdy nie miałam podrażnionych przez nie oczu. Kupuję je zawsze ze sprawdzonego miejsca, sklepu internetowego soczewisko/pl soczewisko/pl/pl/c/SOCZEWKI-KONTAKTOWE/12. Mają tam soczewki sprawdzonych producentów, szeroka ofertę, a do tego bardzo dobre ceny, polecam.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Soczewki

Post autor: oran »

A ja i soczewki i okulary (na wszelki wypadek) kupiłam i wyrobiłam w pracowni optycznej Paweł Wojtkowiak w Polkowicach optykpolkowice/pl/oferta/oprawy-korekcyjne. Oni maja fajną ofertę, rozbudowaną i soczewki i szkła mam wyrobione i dostosowane dokładnie do mojej wady.Posiadają również szeroki wybór oprawek, no i jeszcze korzystne ceny, polecam.

maksa
Posty: 31
Rejestracja: śr lip 08, 2020 12:09 pm

Re: Soczewki

Post autor: maksa »

Jak szukacie optyka w Poznaniu, to myślę, że warto zwrócić uwagę na ofertę optyka Optical Center Oftal Koralewscy oftal-koralewscy/pl/oferta/. Oni działają również na allegro, wiec tam też możecie znaleźć ich produkty. Mają szeroki wachlarz produktów, świetne ceny, no i ja się u nich obkupiłam. Mam od nich soczewki, oprawki do 2 par okularów, no i koniecznie okulary przeciwsłoneczne :), polecam.

ODPOWIEDZ