Zdrowa żywność

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Zdrowa żywność

Post autor: Clamor »

Szukacie dobrego i sprawdzonego sklepu, który oferuje zdrową żywność? Nie wiecie na co się zdecydować? W takim razie koniecznie zajrzyjcie na tą stronę https://slodkie-zdrowie.pl/pl/ . Tam znajdziecie szeroki wybór różnych zdrowych produktów, które mogą świetnie uzupełnić waszą dietę. Polecam!
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Aśka »

ja jeszcze stosuję dodatkowo własnie probiotyki mynarum/com/narum-mumio-200-mg--30-kapsulek,61,53.html głównie tez dlatego, zeby być zdrowym zwłaszcza przy braniu antybiotyków

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: kielichowa »

u mnie, to z ta zdrowa zywnoscia jest tak, ze chcialabym zadbac o to co jem, ale brakuje mi na to zwyczajnie czasu, ciagle tylko praca i praca... dlatego zdecydowalam sie, ze na probe zamowie sobie diete pudelkowa z fitcat/pl/ na razie tak na probe, zeby sprawdzic, czy taka opcja w ogole bedzie mi pasowac i musze przyznac, ze jedzenie bardzo smaczne, pelnowartosciowe, wlasnie o cos takiego mi chodzilo

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: litovelek »

warto sie jeszcze zapisac na bioenergoterapeuta-wawa/pl/ mają sporo ciekawych i konkretnych badan tak wiec naprawdę warto

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Dominika »

U mnie sprawdziło się spożywanie orzechów zwłaszcza nerkowca, bo wspomagają one odchudzanie ;) Teraz zawsze gdy mam ochotę na coś to sięgam po bakalie czy orzechy aby nie dostarczać do organizmu pustych kalorii. Orzechy nerkowca można kupić np. na ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Orzechy_nerkowca.htm

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Aśka »

u mnie jedynie babcia miała problem ze zdrowiem i z drowym odzywianiem. To schorowany człowiek, więc wybraliśmy dla niego dom seniora pod Topolami podtopolami.eu/ Wiadomo, że nie było łatwo ale to jedyna słuszna decyzja, bo sami byśmy nie podołali.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Annika »

Też staram się odżywiać zdrowo i często kupuję zdrowe makarony (żytni, orkiszowy czy z ciecierzycy), oleje, kasze itd. Niedrogo zdrową żywność kupuję w Organic Village organicvillage/pl/3-zywnosc To świetny sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami i żywnością bio. Maja super wybór, przyjazne ceny i szybko realizują zamówienia. Trzymam się ich od jakiegoś czasu, bo bardzo lubię tam robić zakupy.

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: krysia1844 »

Ja uwielbiam się zdrowo odżywiać, najczęściej lubię przygotowywać domowe galaretki zarówno takie zwyczajne owocowe, jak i mięsne, do tego królują u mnie wszystkie desery na bazie galaretek. Używam do nich najczęściej żelatyny, którą możecie znaleźć na jawo2008/pl/371-zelatyna-spozywcza.html :) Mają spory wybór produktów!

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: litovelek »

a jak macie z seniorami? Bo u mnie troche ciezko... Jak macie chorą babcię czy dziadka, to warto ją zapisać do domu seniora podtopolami.eu/ Naprawdę jest to idealne miejsce dla starszych ludzi będa mieli swoje towarzystwo i do tego miło spędzą czas.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: mitril »

Powiem wam tylko jedno, ze warto zainwestować w octenisept jak macie zapalenie grzybiczo bakteryjne pochwy on naprawde wam pomoze. i do tego jest w dobrej cenie

ODPOWIEDZ