Wasze ulubione auto?

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: aklinka »

Małe i ładne :p A co do kwestii ubezpieczenia to ja osobiście polecam skorzystać z tej porównywarki mfind/pl/ubezpieczenie-oc-ac . W dosłownie kilka minut można znaleźć najtańszą ofertę ubezpieczenia OC i to bez wychodzenia z domu. Także polisę się wykupuje online co zajmuje ledwie pare chwil

Kermit
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 06, 2020 4:08 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Kermit »

Szukając części do samochodów polecam odwiedzić stronę pricedata.eu/genuineautoparts/bmw-original-parts-international-trade-export-import. Zawsze znajdziecie tu sprawne, oryginalne części, które posłużą Wam lata.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: daga »

A co to za pytanie? Moim zdaniem bardzo lubię własny samochód, lwa w wersji 407. Mamy go 3 lata i póki co nic się nie dzieje, świetnie się prowadzi, ma jeszcze ładny wygląd. Zastanawiam się nawet, czy powłoka ceramiczna detailkingkrakowpoludnie/pl/powloki/ to nie dobry pomysł na niego.

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: maui »

Też korzystamy z usług detailingowych, ale u nas w firmie Auto Detailing Kraków autodetailingkrakow/pl/oferta/. To rzetelna firma, mają tam szeroki zakres usług. Znają się na kosmetyce samochodowej jak mało kto, mają atrakcyjne ceny. Są całkowicie profesjonalni, prace wykonują w terminie, widać, że mają i doświadczenie i odpowiednie kompetencje, polecam ich bardzo serdecznie.

podlejska
Posty: 12
Rejestracja: pn lis 23, 2020 9:51 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: podlejska »

ja od kilku lat wozę się Mini Pacemanem. Dla mnie auto idealne- zgrabne, ekonomiczne , idealne do miasta. Kupowąłam w Warszawskim salonie Bawaria Motors Mini na Czerniakowskiej. Sprawdzony salon

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Clamor »

Zdecydowanie BMW Serii 1 :) Polecam na zerknięcie na te oferty https://pokato.pl/motoryzacja/samochody ... mw/seria-1 :) Mają naprawdę spory wybór :)
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

suri
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:12 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: suri »

Ja kupiłam samochód w tym roku i jest to obecnie moje ulubione auto. Wcześniej jeździłam samochodem, który odziedziczyłam po mamie, był rozklekotany, no i po prostu chciałam go zużyć. Auto kupiłam w salonie Inter-Car Opole intercar-opole.volvocars-partner/pl/modele/ i trafiłam w dziesiątkę. Oni tam mają świetna obsługę, pomogli mi z wyborem odpowiedniego pojazdu dla siebie, a jest z czego wybierać, mają też korzystne ceny, polecam.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: maleńka »

Moje ulubione auto stoi w garażu. Na szczęście miałam odpowiednią ilość gotówki i mogłam sobie pozwolić na zakup małego, zgrabnego samochodziku. Teraz jeszcze muszę zamówić jakieś dobre kosmetyki do jego pielęgnacji i wydaje mi się, że najlepsze są te z showcarshine/pl/ .

hannah
Posty: 243
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: hannah »

Ulubionego auta póki co nie mam ale planuję zakup samochodu. Rozważam Volvo bo słyszałam wiele pozytywnych opinii o tych autach. Tutaj: nordauto-olsztyn.volvocars-partner/pl/oferta/ można zapoznać się z korzystną ofertą dealera tej marki.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Aśka »

Ale to chyba najlepszym wyborem bedzie jednak w takim przypadku ogłoszenie lokalne zamieszczone na dobrym portalu ogłoszeniowym. Ja czuję, że fajnym wyborem byłoby skorzystanie z darmowego portalu motocentrum-tyrtania.otomoto/pl/ Jeśli jeszcze tam nie zaglądaliście, to najwyższy czas to zmienić.

ODPOWIEDZ