Warsztat samochodowy

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Warsztat samochodowy

Post autor: Gacei54 »

Czy ktoś z was szuka profesjonalnego warsztatu samochodowego? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę wam polecić ten serwis https://fixmycar.pl/warsztat/112-quattro-service . Według mnie ciężko znaleźć kogoś lepszego w tej branży. Gołym okiem widać, że są to specjaliści w tej dziedzinie. Polecam gorąco!
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli potrzebujecie wynająć auto to myślę, że na pewno spodoba wam się oferta tej firmy dyniewicz/pl/pl/ posiadają swego rodzaju auta wysokiej klasy. Można bez problemu zadzwonić do nich i zarezerwować sobie samochód. Myślę, że jest to dość ciekawa alternatywa dla wielu z nas uśmiech

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: brukselka »

w porzadnym warsztacie samochdoowym na pewno nie moze zabraknac sciereczek do rak superwipes/pl/ no powiem wam, ze cos pieknego,maz zawsze mial problem, zeby domyc dlonie z tych smarów i wszystkich innych zabrudzen, a te czysciki to rewelacja

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Kamila »

A skoro już mowa o naprawach samochodów, to czy ktoś z Was naprawiał kiedyś TIR-a? Skorzystaliście z serwisu stacjonarnego czy mobilnego? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej serwis-tir-czechy/pl/ ofertę firmy, która jak widać świadczy takie usługi mobilnie. Co o tym sądzicie?

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: brukselka »

Gdybyscie szukali serwisu, ktory zajmuje sie typowo bmw, to moge wam polecic autofabric/pl/serwis/naprawa-bmw/ maja doswiadczonych mechaników, bardzo szybko sa w stanie zdiagnozowac i naprawic usterke

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: kraksa »

Ja zazwyczaj korzystam z usług tego eurocar-zarow/pl/ warsztatu samochodowego. Zajmują się m.in. przeglądami, klimatyzacją, mechaniką.Gwarantują przy tym profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny.

ODPOWIEDZ