Wasze ulubione auto?

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: kobietki33 »

Przy zakupie samochodu warto zajrzeć w każdy kąt, a obowiązkowo trzeba się samochodem przejechać na stację diagnostyczną. Tam przynajmniej sprawdzą w jakim stanie jest tłumik i czy zbiornik paliwa jest w dobrym stanie. Jak potrzebujecie jakichś części do tłumika to polecam zajrzec pod ten link: dwr/com/pl/koncowki-tlumikow - mają naprawdę spory wybór.

alicjagr
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 27, 2020 7:29 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: alicjagr »

Wielokrotnie w dyskusji wspomniane było BMW.
Myślę że nie bezpodstawnie: doskonała niemiecka jakość i nowoczesne systemy w które wyposażone są te auta, tworzą różnicę.
Z kolei jak to w aucie, czasem coś trzeba wymienić i tutaj polecam sklep z oryginalnymi częściami: czescidobmw/pl/
Poza np. gotowymi zestawami do wymiany oleju w skrzyni czy zupełnie innymi częściami znajdziecie tam także bogaty katalog akcesoriów lifestyle. Walizki, portele, okulary, odzież, a także miniaturki, jeździki czy zabawki dla najmłodszych.

pitterka
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 23, 2021 9:49 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: pitterka »

od kilku lat mam Mini Pacemana, spoko auto, sprawdza się super. Ekonomiczne, super do miasta, niby małe , a jednak bagażnik pojemny. Polecam. Ja swoje kupiłam w Warszawskim salonie Bawaria Motors Mini

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: kochanka »

Ja dopiero jestem na etapie kupna nowego samochodu i staram się wybrać coś z czego będę po prostu zadowolona. Ostatnio sporo czytałam o nowej toyocie polscykierowcy/pl/toyota-corolla-2020-ceny/ i muszę przyznać, że prezentuje się całkiem fajnie. Może akurat na niego się zdecyduję, bo opinie też ma całkiem dobre.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: patka »

Ja jeszcze nie wiem, czy ulubione :) Ale planuję zakupić samochód marki Jaguar. Szczególnie spodobał mi się ten model: nordauto.jaguar/pl/jaguar-range-f-type . Uważam, że takie sportowe auto to inwestycja na długie lata.

zuzula12
Posty: 1497
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: zuzula12 »

Przeglądałem rózne oferty salonów samochodowych w poszukiwaniu nowego samochodu dla siebie. Znajomy polecił mi hondaplaza/pl/pl/samochody.html i przyznam, że mają bardzo dobre ceny. Co sądzicie?

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: wiktoriaula »

Podczas zakupów auta warto zwrócić uwagę na jego koszty utrzymania, a także ekologię. Ostatnio bardzo modne są samochody elektryczne, które z roku na rok są coraz bardziej dopieszczone i mają coraz większy zasięg. Zasięg samochodów elektrycznych jest uzależniony od wielu czynników np. wagi auta czy panujących warunków atmosferycznych. Warto zapoznać się z zestawieniem samochodów, gdyż to bardzo ważne, aby to wziąć pod uwagę podczas zakupów.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: roomia »

Ulubionym autem jest moje własne :) I najlepiej się nim jeździ kiedy wiem, że mam dobre i tanie ubezpieczenie. Co roku w zasadzie zmieniam, bo szukam najniższych cen. Jak coś to tu mfind/pl/akademia/druki-ubezpieczeniowe/wypowiedzenie-umowy-oc-pobierz-wzor/ dostępny jest wzór wypowiedzenia umowy OC

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: kendal »

Najważniejsze, żeby samochód był sprawny :) Mój niestety większość czasu jest u mechanika, więc korzystam z wypożyczalnia samochodów Poznań i wychodzę na tym dość korzystnie finansowo. powiem wam szczerze, że nigdzie indziej nie mają tak dobrych warunków, jak tutaj.

Kamilla36
Posty: 169
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Kamilla36 »

Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką Volvo. Jak już wybierzesz auto, warto też rozejrzeć się za akcesoriami które umożliwią przewożenie rowerów. Na pewno masz rower, który mogłabyś z łatwością przewozić z miejsca na miejsce. Oferta dostępna na stronie: volvocarkalisz.volvocars-partner/pl/oferta/promocje/nie-samym-volvo-czlowiek-jezdzi/ ma pełno takich dobrych jakościowo akcesoriów w dobrych cenach.

ODPOWIEDZ