Wasze ulubione auto?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Wasze ulubione auto?

Post autor: imma34 »

Wasze ulubione auto?

Tati17
Posty: 16
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 12:05 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Tati17 »

Skoro dotyczy Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo wartościowych informacji na ten temat. Rekomenduję w wolnej chwili ponieważ rzeczywiście warto według mnie - wycieraczki-info/pl .

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 511
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Gacei54 »

Ja ulubionego auta nie mam, ale uwielbiam pojazdy elektryczne. Szczególnie takie segwaye jak tu są świetne https://velex.pl/pl/43-typu-segway :D
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

Klaudia
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 19, 2020 9:51 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Klaudia »

A ja mam swoje ulubione autko i jest nim marka BMW. Odkąd tylko zrobiłam prawko to marzył mi się taki samochód i dlatego też odkładałam na zakup nowego z salonu. I teraz mogę pozwolić sobie na zakup wymarzonego autka. Z kolegą udałam się do salonu BMW Bawaria Warszawa bo według niego mają bardzo dobrej jakości samochody. Pan z salonu pokazał mi kilka dość ciekawych wersji i mogłam nawet umówić się na jazdę próbną. Także ja już swój salon samochodowy mam wybrany

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: moa »

Nie mam ulubionego, podobają mi się np. Tesle, ale to tylko w marzeniach. Póki co bardzo dbam o swój samochód. Razem z mężem mamy hopla na punkcie auta i jego pielęgnacji. Kosmetyki samochodowe kupujemy zawsze z hurtowni SEMIRAMIDA semiramida/pl/pl/c/Kosmetyki-samochodowe/170. Tam jest szeroki wybór produktów, które są dobre i fajne działają, a do tego w świetnych cenach, polecam.

Lara72
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 24, 2020 12:08 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Lara72 »

Gdy interesuje Cię ten problem to koniecznie zobacz ten wpis. Moim zdaniem doczytasz tutaj wszystkie najważniejsze dane. Najmocniej polecam - kupsobieauto/com/pl .

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: flow »

Aktualnie posiadane jest moim ulubionym. Może też dlatego dbam o nie, jak o własne dzieci :). Regularnie jeżdżę do firmy G-CAR AUTO SPA w Gdańsku g-car/com/pl/?auto-detailing&id=7&lang=pl na autodetailing, byłam u nich tez raz na regeneracji lakieru. To super firma, mają bardzo fajnych fachowców, wiedzą co robią i za każdym razem jestem zachwycona ich wykonaniem. Ceny mają bardzo korzystne, zwłaszcza w porównaniu do ich nakładu pracy, polecam.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: eem »

Aktualnie posiadane jest moim ulubionym. Może też dlatego dbam o nie, jak o własne dzieci :). Regularnie jeżdżę do firmy G-CAR AUTO SPA w Gdańsku g-car/com/pl/?auto-detailing&id=7&lang=pl na autodetailing, byłam u nich tez raz na regeneracji lakieru. To super firma, mają bardzo fajnych fachowców, wiedzą co robią i za każdym razem jestem zachwycona ich wykonaniem. Ceny mają bardzo korzystne, zwłaszcza w porównaniu do ich nakładu pracy, polecam.
A ja się wcale nie dziwię, bo sama też korzystam z autodetailingu Auto Detailing Kraków autodetailingkrakow/pl/oferta/. Oni mają w swojej ofercie ręczne mycie samochodu - autodetailing, ale też i wewnątrz valeting auta. Oni w końcu dobrze zabezpieczyli nasza tapicerkę oraz wyczyścili ją aż lśni, to samo z komorą silnika. Jestem bardzo zadowolona z ich pracy, mają świetne ceny i są rzetelni, polecam.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: camio »

Ogólnie Bentley i Lexus, ale póki mnie na nie nie stać, cieszę się z mojego Citroena C5 :) Zadbałam o niego ostatnio i kupiłam mu na motohobby/pl nowe dywaniki :)

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: marysia8383 »

Ja zdecydowanie Suzuki. Teraz wymieniam moje autko i już upatrzyłam sobie u nich suzuki.horiz/pl/dostepne-od-reki/ . To sa używane auta, ale sprawdzają się świetnie. Mąż tak kupił i bardzo zadowolony.

ODPOWIEDZ