Wasze ulubione auto?

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: emeraldlady »

Moje to takie, które się nie psuje i dodatkowo jest ładne oraz wygodne :D Ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy samochód osobowy w firmie jest potrzebny i doszłam do wniosku, że jak najbardziej. Możemy się dzięki niemu łatwo i komfortowo przemieszczać, a przy tym można wrzucić go w koszty prowadzenia działalności. A dziś chyba wszyscy mają jakieś firmy.

Kamilla36
Posty: 172
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Kamilla36 »

Ja zdecydowanie jestem fanką marki volvo, więc bardzo podobają mi się przede wszystkim auta tej marki. Szczególnie zapatruję się w volvo XC40 plug-in, która w ofercie: volvocarkalisz.volvocars-partner/pl/oferta/promocje/xc40_phev_bez_vat/ jest akurat w dobrej cenie.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Domis3223 »

Dla mnie każdy samochód co posiadam, jest moim ulubionym, jednak tez z każdym mam ten sam problem, a może z sobą, bo często niszczę wycieraczki samochodowe, dlatego od pewnego czasu nie kupuje oryginalnych, tylko w sklepie internetowym erli/pl/kategoria/piora-wycieraczek-pojedyncze/7283 i zawsze mam jedne w zapasie w domu.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: furka »

Moje ulubione auto to marka BMW, już mam drugie od nich i nie chcę innego nawet próbować. Teraz się rozglądam za płynem do chłodnicy do niego i tutaj aparts/pl/uniwersalne/plyny-chemia/chlodniczy/rozowy-g12 widziałem że dość dobre mają ceny na niego. Czy ktoś z was już może od nich tam zamawiał?

romek2322
Posty: 966
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: romek2322 »

Dzięki firmie leasing.sos/pl mam rewelacyjny samochód. Jeśli ktoś chce mieć rewelacyjny samochód to naprawdę warto skorzystać z tej firmy.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: zuzula12 »

Gdybyście zastanawiali się nad tym czy upić samochód nowy czy może używany to moim zdaniem samochód kilkuletni który jest zadbany wygląda jak nowy a jest dużo tańszy i opłaca się go zakupić. Sprawdźcie na uzywanejaknowe/pl/nasze-salony/ tutaj są fajne oferty.

Jadźka
Posty: 11
Rejestracja: pn sty 18, 2021 11:13 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Jadźka »

nie mam jednego ulubione bo lubię jeździć każdym autem. Ostatnio miałam okazję przesiąść się do Mazdy 3 w białym perłowym kolorze. Super się jeździ. W końcu mój nowy samochód służbowy :) Minus to ma zamontowany gps dzięki któremu szef może śledzić gdzie jestem. Gdy za mocno nie przeginam z ilością km to nie czepia się.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: zuzula12 »

Oatatnio znalazłam super stronę czajnik 12V tutaj znajdziecie mnóstwo fajnych czajników elektrycznych do samochodów i nie tylko Czajniki samochodowe to akcesoria tworzone z myślą o tych, którzy spędzają za kierownicą dużo czasu, żeglują lub wypoczywają w kamperze.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: kendal »

Ja dość długo zastanawiałam się nad zakupem samochodu dla siebie i ostatecznie padło na nową Skodę. Każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że był to dobry wybór :) Plusem jest też bez wątpienia salon, z którego usług skorzystałam: cichy-zasada.poznan.skoda/pl/ także jak macie w planach zakup samochodu - zajrzyjcie tam.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: jula »

Mi bardzo podoba się alfa romeo marka. Zastanawiam się nad zakupem samochodu tej marki. Są naprawdę piękne. Ktoś z was ma?

ODPOWIEDZ