Wasze ulubione auto?

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli zastanawiacie się, czy warto się ubezpieczać, to polecam wam zajrzeć na tę stronę superpolisa/pl/faq/ile-kosztuje-ubezpieczenie-samochodu-dla-mlodego-kierowcy/ . Przeczytacie tam artykuły na tematy związane z polisami, ubezpieczeniami samochodów ale także komunikacyjnymi. Można tam znaleźć naprawdę wiele przydatnych informacji w tym zakresie. Dajcie znać, co uważasz o tej stronie.

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: kraksa »

Moje ulubione auto to porsche panamera jakie miałam okazję oglądać w salonie Porsche Centrum Sopot, planuję kupić takie auto do firmy, bo jak się okazuje jest nie tylko najlepsze ale też doradcy z salonu są w stanie dopasować dla mnie ofertę

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: zuzula12 »

Jeśli ktoś chciałby kupić wycieraczki do samochodu to koniecznie zobaczcie na pióra wycieraczek Dacia to dobry produkt w atrakcyjnej cenie. Może akurat szukacie nowych wycieraczek do samochodu. Ja właśnie takie kupiłam.

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Zaklinaska »

Ile osób tyle zdań :) Taka prawda, każdy samochód może wyglądać pięknie jak o niego zadbamy, warto pomyśleć o tym aby kupować dobre kosmetyki samochodowe dzięki którym pielęgnacja naszego samochodu, będzie bardziej skuteczna.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: hannah »

Może czas po prostu zakupić nowe auto? Warto pomyśleć o takiej możliwości. Ja rozważam zakup auta marki Land Rover - widziałam tutaj ich modele: nordauto.landrover/pl/aktualnosci-kierownik-salonu-poleca-discovery-sport . Jestem ciekawa, jakie jest Wasze zdanie na ten temat.

Andzela
Posty: 18
Rejestracja: śr wrz 09, 2020 9:22 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Andzela »

Wybór samochodu to niezwykle trudna decyzja. Wszystko za sprawą ilości modeli dostępnych na rynku. Oczywiście w pierwszej kolejności trzeba uświadomić sobie jakie są nasze oczekiwania. Najbardziej pożądanymi cechami jest od zawsze bezawaryjność, wygoda podczas jazdy oraz niskie koszta eksploatacyjne. W gruncie rzeczy to polecane są modele od Renault spełniające te wymagania. Ważne jest także patrzeć pod kątem serwisu - renault/pl/poznaj-serwis-renault.html bo nigdy nie wiadomo czy nie trzeba będzie wymienić takich elementów jak klocki hamulcowe czy opony na zimę.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: furka »

Moją ulubioną marką aut jest audi i miałam już ich kilka, zadowolona byłam. A co do ubezpieczeń dla nich to tutaj beesafe/pl/kalkulator-oc-ac/ macie ofertę z której ja skorzystałam i warto, niższej składki nie dostaniecie raczej więc sprawdzcie sami.

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: krysia1844 »

Zdecydowanie wszystkie samochody z floty omt-wypozyczalnia-samochodow/pl/wypozyczalnia-samochodow-premium/, bo mają świetnej jakości pojazdu. Niedawno właśnie wynajmowałam samochód i mogę polecić tę wypożyczalnię.

beciaxyz
Posty: 118
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: beciaxyz »

Czy ktoś z Was uprawia off-road? Mnie bardzo zafascynował ten sport, kiedy wybrałam się po raz pierwszy z moim mężem. Ciekawa zaczęłam czytać w sieci i trafiłam na artykuł terenowiec/pl/pl/poradnik/post/off-road-jak-zaczac. Myślę, że teraz częściej będę z nim jeździła.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Iwonka »

Moja ulubiona marka to Fiat Punto. Mam od pewnego czasu auto tej marki i jestem bardzo zadowolona. Znalazłam je dzięki koleżance, ktora już prędzej korzystała z tej oferty tu tanieautka/pl/osobowe/ Macie tu duży wybór aut używanych rożnych marek. Może komuś z was przyda się ten namiar.

ODPOWIEDZ