Wasze ulubione auto?

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: kendal »

Volswagen. :) Bez dwóch zdań. Jakbyście byli zainteresowani zakupem nowego samochodu, to tutaj: vw.centrumpoznan/pl macie namiar na dealera samochód VW w Poznaniu. Obsługa pierwsza klasa, gdzie możecie liczyć na profesjonalne doradztwo.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: aklinka »

W sumie to nie mam ulubionego auta. Dla mnie najważniejsze by samochód był sprawny i to się dla mnie liczy. A że mój który mam nie jest zbyt sprawny to interesuje mnie zamiana aut Oleśnica bo przydałby się nowy model. Do pracy trzeba dojeżdżać, więc sprawny samochód to podstawa

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: furka »

Ulubionym autkiem moim jest marka crysler, od kilku już lat mam te auto i lepszego nie miałem. A tutaj beesafe/pl/najtansze-oc/ do niego właśnie wykupuję nową polisę bo zmieniam bo ta którą miałem to była na złych warunkach.

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: krysia1844 »

Mój mąż bardzo dba o swój samochód. Wciąż dokupuje jakieś nowe akcesoria. Ostatnio zdecydował się na terenowiec/pl/pl/175-liny-syntetyczne-na-metry. Mówi, że lubi od nich zamawiać, bo jest pewny, że jakość jest na najwyższym poziomie.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: zuzula12 »

Jeśli szukacie samochodu dla siebie to zanim się na coś zdecydujecie to sprawdźcie na historia pojazdu po VIN taka strona jest za darmo i pozwala sprawdzić na dokładne informacje o pojeździe który wam się podoba i chcecie kupić.

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: offensive »

Od zawsze gustowałem w Volkswagenach i raczej nie zmienię nigdy marki pojazdu - są solidne i rzadko się psują. Oczywiście przed zakupem auta warto sprawdzić jego historię. Na stronie radioostrowiec/pl/2021/10/18/jak-sprawdzic-historie-pojazdu/ zostało to precyzyjnie wyjaśnione. Jeżeli kupujemy auto używane, to taka procedura jest niezbędna.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: soya »

Wybór samochodu to jedno - wiadomo, że musi być komfortowe, bezpieczne. Ale też zastanawia mnie jedno - wybór idealnego fotelika samochodowego, bo bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze. Czy macie zatem jakiś pomysł na to, jaki wybrać fotelik? Na co zwrócić uwagę? Ja znalazłam taki avionaut/com/pl/foteliki/avionaut-cosmo?color=GreyC.01 model Cosmo i jestem ciekawa - jak jego oceniacie?

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: HalinkaKalinka »

Moje ulubione auto to renault clio :D Ale nie tylko dlatego że ma piękny bordowy kolor który pasuje mi do torebki :lol: Po prostu kupiłam je w bardzo korzystnej cenie z zagranicy. Oczywiście nie byłabym w stanie sama ogarnąć sprowadzenia samochodu aż z Niemiec, pomogła mi w tym firma Autotesto, którą przypadkiem zobaczyłam w TV w jakimś programie telewizyjnym który oglądał mój tata. Panowie pomogli mi z wyborem marki mieszczącej się w moim budżecie, sprowadzili samochód no i zadbali o moje widzimisię odnośnie koloru :D Oni wyczarowali mi to auto, no na prawdę!

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: minella »

Moim ulubionym samochodem jest na pewno porsche, zwłaszcza to finder.porsche/com/pl/pl-PL/dealer/search?condition=new&dealership=3497&fbclid=IwAR2QBVJiMpWSX4dwDUoX2eeRYb_9j92OA3GFwx-R42yjJsdr6v76JqWno-o stojące w salonie porsche centrum sopot, przepiękny taycan w niesamowitym kolorze

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: roomia »

Nie mam swojego ulubionego auta, ale generalnie interesuję się motoryzacją więc myślę o tym by otworzyć taki biznes. Mam na myśli sprzedaż samochodów na przykład komis. Słyszałam, że można mieć z tego spory dochód

ODPOWIEDZ