Wasze ulubione auto?

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: kobietki33 »

Powiedzcie mi proszę, czy korzystaliście kiedykolwiek z pomocy firmy Wypożyczalnia boxów? Mnie czeka właśnie rodzinny wyjazd i obstawiam, że się nie zmieścimy ze wszystkimi naszymi bagażami do jednego małego bagażnika. Dajcie znać, co uważacie o takich dodatkowych bagażnikach. Zdają one egzamin podczas takich podróży?

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: zuzula12 »

Ja uważam, że samochody marki Honda są ekonomiczne komfortowe i bezpieczne. Ja swój samochód kupiłam u hondaplaza/pl/ Polecam wam ich ofert bo są atrakcyjne. Jeśli szukacie samochodu dla siebie to koniecznie się do nich zgłoście.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: patka »

Tak naprawdę to nigdy nie wiemy, jaki samochód kupujemy. Moje auto wydawało się być ok, a ciągle się psuje. Ostatnio pomagała mi pomoc drogowa, holowanie 24h na lawecie Łowicz i okolice: pomocdrogowa.lowicz/pl/ . Polecam Wam ich usługi w razie jakiejkolwiek awarii samochodu.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: jula »

W jaki sposób dbacie o swoje samochody? Ja dzisiaj trafiłam na ten preparat ceramizer/pl/sklep/skrzynia-cb-ceramizer-do-manualnych-skrzyn-biegow-i-tylnych-mostow/ i zastanawiam się nad zamówieniem go oraz ulepszacza do paliwa. Mam pierwsze auto i chcę żeby służylo mi jak najdłużej.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: minella »

Moje ulubione auta są w salonie Porsche Centrum Sopot, maja tam nawet używane auta z gwarancją i doradcy są naprawdę bardzo sprawni, potrafią we wszystkim doradzić i wyszukują idealne rozwiązanie dla każdego, oczywiście dopasowane do możliwości finansowych

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Aśka »

Sprawdź też czy akumulator jest kompatybilny. zrobisz to wygodnie za pomocą wyszukiwarki doborakumulatora.pl - samej często zdarza mi się z niej korzystać

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: furka »

Moje ulubione auto to Honda, mam już drugie takie i jestem zadowolona z nich. Palą niewiele, przyczepność na drodze dobra. Teraz muszę na szybko zapłacić ubezpieczenie za nią bo jak tutaj https://beesafe.pl/porady/czy-nieoplaco ... est-wazna/ czytam to zwłoka może być kosztowna.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: bastylia »

Moje ulubione auto to oczywiście porsche macan i taki samochód oferuje też Wypożyczalnia samochodów Warszawa a więc jeśli będę potrzebowała samochodu na jakiś wyjazd to na pewno sobie taki samochód od nich wypożyczę :)

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: Zaklinaska »

Każdy kupuje samochód wedle własnego uznania, warto jednak zawsze pamiętać o tym, aby regularnie chodzić na przeglądy oraz dbać o jego wygląd zarówno wewnątrz,jak i na zewnątrz. Pomogą nam w tym odpowiednio dobrane
kosmetyki samochodowe Dziś na rynku mamy dobre produkty do mycia i czyszczenia aut.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Wasze ulubione auto?

Post autor: hannah »

A co sądzicie o samochodach koreańskich? Jakie jest Wasze zdanie na taki temat jak KIA Lublin: https://technotop.pl/kia/samochody-nowe/ ? Poważnie zastanawiam się nad zakupem auta właśnie tej marki.

ODPOWIEDZ