Dbanie o samochód

beciaxyz
Posty: 115
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: beciaxyz »

Mój mąż bardzo dba o swój samochód. Wciąż dokupuje jakieś nowe akcesoria. Ostatnio zdecydował się na terenowiec/pl/pl/2194-snorkel-do-volkswagen-amarok.html. Mówi, że lubi od nich zamawiać, bo jest pewny, że jakość jest na najwyższym poziomie.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: patka »

A czy samochód macie już wybrany? Pamiętajcie, że o każde auto trzeba dbać. Warto na przykład wiedzieć, gdzie jest najbliższa stacja diagnostyczna lublin: technotop/pl/stacja-kontroli-pojazdow/ .

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: zuzula12 »

Czy są tutaj osoby zainteresowane zakupem samochodu? Chciałbym Wam polecić stronę uzywanejaknowe/pl/ford , na której znajdziecie ofertę najróżniejszych samochodów używanych, na które uzyskacie gwarancję. Wszelkie informacje o ofercie znajdziecie na stronie.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Dbanie o samochód

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli dbasz o samochód to musisz zadbać o należyte ubezpieczenie i dlatego polecam tą ofertę superpolisa/pl/partner/allianz/ Dzięki niej masz możliwość ubezpieczenia online a więc oszczędzasz masę czasu. Poza tym dostajesz porównanie i łatwiej wybierzesz najlepszą polisę.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: kobietki33 »

Ostatnio zastanawiałam się, jakie innowacyjne rozwiązania mogłabym wprowadzić do swojego samochodu. Nie ukrywam, że bardzo zainteresował mi autopilot w samochodzie i na stronie tego portalu innovatingautomation/pl/przyszlosc-autopilot/ udało mi się przeczytać wiele interesujących informacji na ten temat. Polecam wam tam zerknąć w wolnej chwili, ponieważ można się stamtąd dowiedzieć naprawdę wielu ciekawych rzeczy

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: hannah »

Pamiętajcie o regularnych przeglądach Waszych aut. Jeśli chodzi o obowiązkowy przegląd rejestracyjny to trzeba go robić raz do roku. W tym celu najlepiej odwiedzić miejsce takie jak Stacja Kontroli Pojazdów Premium Kowale Gdańsk: skppremium/pl/ .

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Dbanie o samochód

Post autor: Aśka »

ja teraz kupiłam do swojego motocykla podgrzewane manetki moim zdaniem całkiem fajne produkty i do tego w dobrych cenach :) Co wy na to ?

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Dbanie o samochód

Post autor: furka »

Niewątpliwie, jednym z ważniejszych elementów samochodu jest akumulator. Większość akumulatorów na rynku jest wykonana z technologii kwasowo-ołowiowej, o której możecie przeczytać w artykule trybawaryjny/pl/technologia-kwasowo-olowiowa-na-czym-polega/

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Dbanie o samochód

Post autor: Gacei54 »

A czy coś takiego https://www.techoil.pl/k/chemia-samocho ... i-silnika/ warto zastosować w swoim aucie? Sporo czytałem na ten temat i podobno ma to zbawienne działanie na silnik samochodu. Jak się na tym znacie to możecie bliżej przedstawić ten temat. Ja po prostu zachęcam do zakupów w tym sprawdzonym serwisie.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: kobietki33 »

;) ;)

ODPOWIEDZ