Dbanie o samochód

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: kobietki33 »

Jak już mowa o samochodach, to nie ukrywam, że mnie ostatnio zainteresował detailing. Bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie znalazłam na stronie firmy lenart-lpu/pl/kontakt/ i chyba się do nich zgłoszę w celu poznania większych szczegółów. Dajcie znać, czy wy korzystacie może z takich usług

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: Perunka »

Dbanie o samochód czy każdy inny pojazd to nie tylko dbanie o wygląd ale też o jego ubezpieczenie, a w takich momentach przydaje się kalkulator ubezpieczeń punkta/pl/ubezpieczenie-motocykla/kalkulator-oc-ac/ :)

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: kasiakasiula »

Ja oddaję samochód do AUTO SPA. Jestem z okolic Łodzi i korzystam z usług purebrothers/pl/. Mój samochód po wizycie u nich jest dopieszczony :D Bardzo polecam ;)

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Dbanie o samochód

Post autor: mitril »

Ja przez ostatni czas miałam bardzo duży kłopot z układem hamulcowym, żaden znany mi mechanik nie był w stanie wykryć usterki. W końcu poradzono mi pojechać parę km do serwisu w Poznaniu mmtuning/com/pl/oferta/mechanika-samochodowa/. Na miejscu okazało się, że był to zdecydowanie najlepszy wybór, naprawa przebiegła sprawnie, problem został zniwelowany, a ja umówiłam się jeszcze na zamontowanie dedykowanego układu wydechowego :D

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: kendal »

Nie lepiej oddać samochód do mechanika, a przez ten czas zdecydować się na ofertę wypożyczalnia samochodów Warszawa ? Moim zdaniem to najrozsądniejsza opcja. Tym bardziej że sama miałam okazję korzystać z ich usług i nie mam żadnych zastrzeżeń.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: hannah »

Uważam, że przyciemnione szyby w aucie też się bardzo ciekawie prezentują. Na stronie dm-auto/pl/?s=0722 znajdziecie ofertę firmy, która specjalizuje się w tego typu instalacjach. Myślę, że spodobają się one także Wam.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Dbanie o samochód

Post autor: furka »

Zgadzam się, regularne przeglądy są bardzo ważne dla samochodu. Jedną z ważniejszych części samochodowych jest akumulator. Niedawno dowiedziałam się, że akumulatory są stworzone przy użyciu technologii kwasowo-ołowiowej. Polecam ten artykuł trybawaryjny/pl/technologia-kwasowo-olowiowa-na-czym-polega/ . Wiele wyjaśnia.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić portal, który sam regularnie odwiedzam. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem motoryzacji, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić portal - moto-wiedza/pl .

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: Dominiśka »

Sama szukałam ostatnio dobrego ubezpieczenia samochodu. Powiem wam, że w TUZ Ubezpieczenia mają bardzo dobre oferty, dodatkowo byłam na otwarciu nowej placówki ul. Domaniewskiej 41 w Warszawie i tutaj z pomocą fachowej obsługi mogłam dobrać dla siebie dobrą ofertę

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: kobietki33 »

;) ;)

ODPOWIEDZ