Dbanie o samochód

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem samochodu mini, ale niestety brakuje ci w tym temacie wiedzy, to w wolnej chwili polecam przejrzeć sobie ofertę na stronie mcars.mini/com/pl/pl_PL/home/CountrymanLCI.html . Moja koleżanka od kilku lat jeździ tyle modelem samochodu i z tego co wiem, to jest naprawdę bardzo zadowolona. Na stronie producenta poznać więcej szczegółów dotyczących tego samochodu, więc myślę że nie będziecie rozczarowani

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Dbanie o samochód

Post autor: maleńka »

Zadanie bardzo proste no i można powiedzieć, że także przyjemne ;) Potrzebujemy w zasadzie trochę wolnego czasu, dobre kosmetyki samochodowe no i tyle. Zawsze też można skorzystać z porad jak przygotować samochód na wiosnę jeśli ktoś ma jakieś pytania czy wątpliwości.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Dbanie o samochód

Post autor: furka »

Jeśli poszukujecie specjalistów od naprawy aut , to zdecydowanie polecam zajrzeć do nich garage66/pl/ .Są naprawdę doświadczeni i potrafią sobie dać radę z każdą usterką. Oprócz tego zawsze terminowi i słowni w realizowaniu powierzonych im zadań. Warto stawiać na sprawdzone firmy!

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Dbanie o samochód

Post autor: jula »

Zobacz sobie ten dodatek do oleju skrzyni biegów. Myślę, że może ci się przydać w samochodzie! O auto nalezy dbać jak najlepiej a tego typu dodatki mogą naprawdę bardzo pomóc.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: Dominiśka »

Akurat ja ostatnio wybrałam bardzo dobre ubezpieczenie od TUZ Ubezpieczenia. Szczerze mówiąc jestem mega zadowolona z wyboru tej firmy, ich oferty są naprawdę bardzo korzystne

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: zuzula12 »

Gdzie najczęściej kupujecie części do Waszych samochodów i dlaczego? Dlatego zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę sosulski/pl/kompresor-mondeo-1-8-td-93-00--ctr1201748s , na której znajdziecie ofertę sklepu z najróżniejszymi częsciami do samochodów.

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Dbanie o samochód

Post autor: saymyname »

A czy komuś z was się zdarza używać prywatne auto również do celów służbowych? Jak tak, to możecie poczytać sobie artykuł unilink/pl/porady/jak-rozliczac-kilometrowke-w-2022-roku , ponieważ z niego dowiecie się jak dokładnie rozliczyć kilometrówkę? Co dokładnie wchodzi w skład takiej opcji? Jakie są aktualne stawki?

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: patka »

Samochód czasem może nie odpalić. Oczywiście piszę to z własnego doświadczenia. Mi musiała pomóc pomoc drogowa, auto holowanie, laweta Białystok Pul Marek: pomocdrogowa.bialystok/pl/ . Serdecznie polecam jego usługi, szybko i sprawnie przyjeżdża na miejsce zdarzenia.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Dbanie o samochód

Post autor: zuzula12 »

Zmieniałem ostatnio samochód i szukałem czegoś niezawodnego, ale tez w przystępnej cenie. Przeczytałem w internecie że Skoda jest liderem sprzedaży w Polsce i tak trafiłem na nowa skoda fabia Przekonało mnie do niej niskie spalanie, wiele funkcji pomagających zadbać o bezpieczeństwo kierowcy oraz wygoda i bezawaryjność. Muszę przyznać, że w ogóle się nie zawiodłem. Autko świetnie się prowadzi i jest niezawodne. Polecam.

romek2322
Posty: 935
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Dbanie o samochód

Post autor: romek2322 »

Zapraszam do przeczytania artykułu https://epoznan.pl/news-news-113112 . Moim zdaniem z tego artykułu naprawdę można się bardzo dużo dowiedzieć.

ODPOWIEDZ