Samochód używany

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Samochód używany

Post autor: zuzula12 »

Zastanawiacie się nad wymianą samochodu? Szukacie czegoś używanego ale w dobrym stanie? Polecam Wam uzywanejaknowe/pl/ , znajdziecie tam mnóstwo zadbanych samochodów w dobrej cenie. Na stronie dostępna jest wyszukiwarka która bez problemu znajdzie samochód odpowiedni dla Ciebie.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Samochód używany

Post autor: jula »

Dla mnie awaria auta w trasie to jest najgorszy koszmar. Zawsze boję się, że zepsuje się daleko od domu i utkniemy w jakiejś miejscowości na kilka godzin. Stersujące bardzo... Dlatego zawsze mam przy sobie namiary na profesjonalną pomoc drogową - pomocdrogowa24.rzeszow/pl/ Zawsze można na nich liczyć.

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Samochód używany

Post autor: kochanka »

Jeśli będziemy odpowiednio dbać o takie auto to nie widzę problemów żeby jeździć i cieszyć się nim jak najdłużej. Oczywiście można oddawać je do jakiegoś warsztatu ale jeśli mamy odrobinę czasu to warto tutaj samemu się pobawić w czyszczenia samochodu. Na Jak przygotować samochód na wiosnę można znaleźć wiele wskazówek jak to robić w sposób profesjonalny w domowym zaciszu :)

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Samochód używany

Post autor: jankat »

A czy ktoś z Was szuka odpowiednich naklejek motoryzacyjnych na samochód czy innego rodzaju pojazd? Na tss.net/pl/pl/c/Naklejki-motoryzacyjne/3 możecie znaleźć ofertę naklejek na felgę czy quada.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Samochód używany

Post autor: wiktoriaula »

Czasami zdarza się, że wasz samochód używany może ulec wypadkowi lub jego uszkodzeń nie opłaca się naprawiać. Wtedy warto wziąć pod uwagę złomowanie, które jest dość dobrą opcją jeśli chodzi o pozbycie się samochodu. Na pewno auto złom Mysłowice jest miejscem, które warto wziąć pod uwagę podczas decydowaniu się o oddaniu auta do skupu. Jeśli nie macie jak dowieźć waszego samochodu to we wszystkim wam pomogą.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Samochód używany

Post autor: minella »

Nie ważne czy samochód jest nowy czy używany, ważne że z salonu, w Porsche Centrum Sopot mają różne używane albo po pokazowe samochody zwykle w bardzo atrakcyjnych cenach, najlepiej iść do doradcy bo tam na pewno podpowiedzą jaka opcja będzie najlepsza i przedstawią korzystne oferty

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Samochód używany

Post autor: roomia »

Ja ostatnio sprawdzałam tanie samochody Syców i naprawdę ceny są świetne- na każdą kieszeń. W dodatku jest olbrzymi wybór tych samochodów więc z pewnością każdy coś dla siebie wybierze

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Samochód używany

Post autor: Julia66 »

Kupno samochodu używanego to spore ryzyko, chyba, że zdecydujesz się na pewny zakup auta używanego dostępny na stronie: volvocarkalisz.selekt.volvocars/pl/pl/strona-glowna . Marka Volvo słynie z bezpieczeństwa, komfortu i niezawodności. Śmiało można wybrać coś z tej oferty.

romek2322
Posty: 935
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Samochód używany

Post autor: romek2322 »

Mogę się każdemu pochwalić ,że moja bardzo dobra znajoma powiedziała mi o bardzo dobrej ofercie wynajem samochodów sportowych .Z tej oferty na pewno bardzo szybko skorzystam.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Samochód używany

Post autor: modnisia34 »

Nieważne czy samochód jest nowy czy stary bo ważniejsze jest czy jest ubezpieczony. Dopóki go nie sprzedasz lub zezłomujesz OC musi być bo w razie braku będą spore problemy. Tutaj superpolisa/pl/faq/jak-sprawdzic-oc-samochodu/ masz wiele informacji na temat OC w tym jak sprawdzić online czy jest aktualne.

ODPOWIEDZ