Samochód używany

aklinka
Posty: 288
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Samochód używany

Post autor: aklinka »

Ja muszę wkrótce odwiedzić komis samochodowy Oleśnica bo nadeszła pora na zakup nowego auta. Moje stare już ledwo jeździ i szkoda mi pieniędzy na kolejną naprawdę. Dużo lepiej wyjdę na zakupie nowego samochodu

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Samochód używany

Post autor: furka »

To świetnie, że rozglądasz się za nowym samochodem. Ja również od jakiegos czasu zastanawiam się nad zmianą, ale nie wiem, jaki model kupić i czy używany, czy może nowy. Druga sprawa jest taka, że zastanawiam się, czy w ogóle ten samochód kupować, czy może skorzystać z oferty firmy mauto/pl/ która umożliwia zarówno leasing, jak i najem długoterminowy. Mało tego, jej oferta jest skierowana nie tylko do przedsiębiorstw, ale również do osób prywatnych, co jest bardzo miłym zaskoczeniem - znaliście ją?

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Samochód używany

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem powinniście sprawdzić też na ofertę salonu samochodowego hondaplaza/pl/ oni mają tylko nowe samochody i motocykle. Na stronie dostępny jest katalog z cennikiem. Możecie wybrać samochód jaki wam pasuje i sprawdzić na jego cenę. Fajna opcja i dobra oferta.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Samochód używany

Post autor: hannah »

Jeśli nie dojedziesz o własnych siłach do warsztatu to koniecznie zadzwoń po sprawdzoną pomoc drogową. Jeśli mogę Ci coś polecić to będzie to pomoc drogowa Ustka: pomocdrogowa.ustka/pl/ . Jestem pewna, że będziesz z nich zadowolony. Miałam okazję korzystać z ich usług i wszystko było ok.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Samochód używany

Post autor: minella »

Jeśli chcesz kupić samochód używany zajrzyj koniecznie do salonu porsche centrum sopot, zobacz jakie tu finder.porsche/com/pl/pl-PL/dealer/search?condition=porsche_approved&condition=used&dealership=3497 mają świetne samochody z gwarancją porsche approved, ja się nie wahałam ani chwili jak usłyszałam propozycje od tamtejszych doradców

nadrus16
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Samochód używany

Post autor: nadrus16 »

Mnie akurat nie stać jest na kupno nowego auta, dlatego wybrałam używany. Długo się zastanawiałam nad marką, ale bardzo podoba mi się Volvo. Byłam nawet w salonie volvocarnova/pl/ i tam doradca po rozmowie ze mną zaoferował mi auto poleasingowe, używane, ale w bardzo dobrym stanie. Oczywiście zakupiłam go, bo urzekł mnie bardzo, tym bardziej, ze jego oferta była bardzo korzystna. Może kiedyś jednak kupię to swoje wymarzone nowe XC40 :)

Fermina
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 10, 2021 6:11 pm

Re: Samochód używany

Post autor: Fermina »

To bez różnicy jakim samochodem jeździmy, każdy ma inne preferencje i kupi coś innego. Dlatego warto o nasz samochód odpowiedni zadbać. Dobrej jakości kosmetyki samochodowe Pozwolą nam na to aby nasze autko długo cieszyło nas ładnym ,zadbanym wyglądem :)

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Samochód używany

Post autor: kendal »

Musicie liczyć się z tym, że samochody używane często mają awarie i wymagają napraw. Dlatego oddając swój samochód do mechanika, warto mieć w zanadrzu namiar na wypożyczalnia samochodów Warszawa Dla mnie to najlepsza wypożyczalnia w mieście.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Samochód używany

Post autor: Aśka »

Kupiłam sobie nowy samochód i teraz chciałabym sprzedać swój stary . Szukam kogoś kto przeprowadzi rzetelną wycenę, biorąc pod uwagę rocznik, model, ale również stan techniczny. Co sądzicie o autoskup.warszawa/pl/wycena-samochodu/ ?

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Samochód używany

Post autor: kobietki33 »

Zajrzyjcie sobie w wolnym czasie pod ten link carfactor/pl/ . Moim zdaniem warto zaznajomić się z ofertą tej firmy, ponieważ pomagają w sprowadzeniu samochodu zza granicy. Uważam, że jest to odpowiednia firma dla każdego, kto szuka sprowadzanego samochodu

ODPOWIEDZ