Samochód używany

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Samochód używany

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, co myślę że sporo ciekawych porad na temat motoryzacji znajdziecie również na stronie tego portalu carforfriend/pl/auto-z-hiszpanii/ Polecam wam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Samochód używany

Post autor: Dominiśka »

Najlepszym wyborem będzie jednak TUZ Ubezpieczenia. Moim zdaniem jest to jednak najlepsza i przede wszystkim sprawdzona firma, dodatkowo zawsze potrafią też odpowiednio doradzić co jest też ważne

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Samochód używany

Post autor: hannah »

Jeśli zdecydujemy się na auto używane to warto skorzystać z takiej możliwości jak inspekcja samochodu używanego: auto-inspekcje/pl/jak-sprawdzamy-auta/sprawdzenie-samochodu . Myślę, że to ułatwi Wam podjęcie decyzji o zakupie samochodu. Dzięki temu wybierzecie dla siebie odpowiednie auto.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Samochód używany

Post autor: patka »

Mi ostatnio padło auto i wzywałam pomoc drogową. Była to pomoc drogowa, holowanie TIR, laweta 24h Koszalin: pomocdrogowa.i-koszalin/pl/ . Polecam Wam usługi tej firmy, bardzo szybko przyjechali na miejsce zdarzenia i odwieźli moje auto do warsztatu.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Samochód używany

Post autor: kendal »

Myślę że lepiej kupić samochód od pewniaka, tu hondaplaza/pl/pl/samochody.html widziałem świetne samochody, marzy mi się jeden z nich i myślę że kiedyś uda się jeździć takim niewiarygodnym elektrycznym autem

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Samochód używany

Post autor: minella »

A nie wiem czy wiecie że w salonie porsche centrum sopot też są takie https://www.porsche-sopot.pl/pos/samoch ... ywane.html wypasione samochody używane. Ja tam bym się dobrze rozejrzała bo to auta godne uwagi i z gwarancją porsche approved

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Samochód używany

Post autor: Aśka »

Może szukasz wymiany żarówek? Myślę, że ten serwis https://zaroweczkisamochodowe.pl/ sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów - dla mnie jest to jedyny słuszny wybór

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Samochód używany

Post autor: furka »

Jak macie samochód używany to do niego jakie ubezpieczenie OC wykupowaliście? Bo też w komisie auto kupiłem i zanim zacznę jeździć muszę załatwić jakąś fajną polisę dla niego. Ale ofert jest tak dużo..

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Samochód używany

Post autor: bastylia »

Jeśli potrzebujesz samochodu to weź pod uwagę też Wynajem samochodów Poznań , tam są auta używane ale w prawie nowe, w pełni sprawne i gotowe do jazdy. Ja na pewno z tej oferty skorzystam bo warunki są korzystniejsze niż w innych wypożyczalniach w Poznaniu i okolicach

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Samochód używany

Post autor: Julia66 »

Koniecznie trzeba poszukać jakiegoś lepszego ubezpieczenia OC, które dodatkowo będzie korzystne cenowo. Na stronie https://www.compensa.pl/ jest sporo informacji na temat różnych ubezpieczeń, w tym także samochodowych. Można też tutaj obliczyć koszt niektórych z nich.

ODPOWIEDZ