Ubezpieczenie AC

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Ubezpieczenie AC

Post autor: Rysia »

Zastanawiam się nad ubezpieczeniami auta, które na dniach kupuję. Wiem że OC jest obowiązkowe. A jak wygląda sytuacja z ubezpieczeniem AC ?

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Ubezpieczenie AC

Post autor: Iwonka »

O ubezpieczeniu AC możesz przeczytać tu superpolisa/pl/jaki-jest-sredni-koszt-autocasco/ To ubezpieczenie nie jest obowiązkowe. Ale myślę że warto dodatkowo ubezpieczyć samochód. Skorzystaj z możliwości porównania różnych ofert ubezpieczycieli. To pomoże ci wybrać najlepszą opcję dla siebie.

zuzula12
Posty: 1504
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ubezpieczenie AC

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego skup samochodów , to polecam Wam wejść na stronę, gdzie znajdziecie wszelkie informacje dotyczące ich usług. W ofercie znajdziecie również usługi naprawy, lakierowania, usuwania wgnieceń i wiele więcej.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Ubezpieczenie AC

Post autor: jula »

Jeśli szukasz ubezpieczenia nieruchomości to polecam zajrzeć tutaj ubezpieczenia grabowski. Znajdziesz tam ubezpieczenia różnego rodzaju na bardzo dobrych warunkach. Powiem szczerze, ze sama niedawno się ubezpieczylam i żałuję, że zrobiłam to tak późno

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Ubezpieczenie AC

Post autor: kendal »

Słuchajcie, a czy ktoś z was zdecydował się na Auto zastępcze z OC sprawcy PZU i mógłby nieco szerzej wypowiedzieć się na ten temat? Podobno PZU dziala bardzo szybko, przy minimum formalnosci. To prawda?

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Ubezpieczenie AC

Post autor: Dominiśka »

A co powiecie na TUZ Ubezpieczenia? Moim zdaniem jest to jednak najlepsza firma ubezpieczeniowa, ogólnie ich oferty są bardzo korzystne także jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Ubezpieczenie AC

Post autor: furka »

Moim zdaniem, warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie AC, zwłaszcza, jeśli kupuje się nowy samochód z salonu. To zawsze dodatkowe ubezpieczenie. Jeśli interesują Was zawiłe kwestie związane z ubezpieczeniem lub przerwą w ubezpieczeniu OC, to polecam Wam ciekawy artykuł na ten temat beesafe/pl/porady/przerwa-w-ubezpieczeniu-oc/

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Ubezpieczenie AC

Post autor: kobietki33 »

Jak już mowa o samochodach, to nie ukrywam że ja ostatnio uczestniczyłam w kolizji drogowej i postanowiłam skorzystać z takiej opcji jak Auto zastępcze OC sprawcy wezwanie do zapłaty europa. Moja agencja ubezpieczeniowa świetnie sobie w tym tematem poradziła i ekspresowym tempie otrzymałam pojazd zastępczy.

ODPOWIEDZ