Import samochodu

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Import samochodu

Post autor: Gacei54 »

Hejka! Ostatnio naszła mnie myśl, żeby sprzedać swoje obecne auto i zdecydować się na sprowadzenie samochodu z zagranicy. Zastanawiam się więc nad skorzystaniem z usług firmy, która zajmie się takim importem. Możecie coś polecić? Dużo dobrego od znajomych słyszałem na temat tej strony https://www.carforfriend.pl/ . Warto się na nich zdecydować? Z tego co widzę to mają oni całkiem sporo pozytywnych opinii.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Import samochodu

Post autor: saymyname »

Powiem ci, że opłaca się importować samochody. Często takie auta są praktycznie w świetnym stanie i kosztują o wiele, wiele mniej. Można nawet na tym zrobić niezły interes. Mój brat ostatnio też sprowadził samochód z zagranicy i co miał do wymiany? Tylko pasek rozrządu oraz wycieraczki. Jedno już zrobił, a wycieraczki planuje tutaj oximo/pl/ kupić.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Import samochodu

Post autor: Kamila »

Jeśli chcesz sprzedać swoje auto, to polecam Ci skup samochodów Nakło Nad Notecią autodave/pl/skup-aut-naklo-nad-notecia/. Tam zrobisz to naprawdę szybko i bezproblemowo, a z wyceny będziesz na pewno zadowolona ;) Zawsze jest ona bowiem profesjonalna i uczciwa ;)

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Re: Import samochodu

Post autor: faleloki »

Także słyszałam, że w obecnych czasach bardzo opłacalne stało się sprowadzenie samochodu. Ale czy tak do końca jest? Bo jednak jak samemu nie przejrzymy dokładnie samochodu to może być z tym różnie. Na przykład mój znajomy sprowadził samochód i na miejscu okazało się, że reflektory są do wymiany. Na szczęście kolega polecił mu tę firmę xenon24.eu/ która świadczy usługi w tym zakresie

Awatar użytkownika
vauka
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 7:21 pm

Re: Import samochodu

Post autor: vauka »

Dajcie znać co jeszcze wiecie na ten temat. Będę bardzo wdzięczny.
Nie można wymazać z pamięci wszystkiego, co sprawia ból.

Awatar użytkownika
allilook
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 4:28 pm

Re: Import samochodu

Post autor: allilook »

Z tego co słyszałem to warto z tego skorzystać. Dajcie znać czy faktycznie jest to dobre.
Nie gadaj z kobietami
Zagrają ci tylko na nerwach

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Import samochodu

Post autor: camio »

Myślę, że taki import to super pomysł! Jak już się zdecydujesz, to jeszcze polecę Ci np. dywaniki samochodowe z tej strony: motohobby/pl/
U nas świetnie leżą.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Import samochodu

Post autor: hannah »

Myślę, że w takim imporcie może Ci też pomóc pomoc drogowa. Oni dysponują profesjonalnymi lawetami więc czemu by nie spytać? Polecam rzucić okiem na taką opcję jak pomoc drogowa, auto holowanie w Poznaniu Maciej Prosiński: pomocdrogowapoznan/pl/ .

Edi88
Posty: 7
Rejestracja: pt maja 29, 2020 2:31 pm

Re: Import samochodu

Post autor: Edi88 »

Jeżeli dotyczy Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo dobrych informacji na ów temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas bo naprawdę warto według mnie - kupsobieauto/com/pl .

Xenia
Posty: 15
Rejestracja: pn mar 30, 2020 3:13 pm

Re: Import samochodu

Post autor: Xenia »

Miałam możliwość ściągnąć z zagranicy wspaniałe BMW, ale mąż mi podpowiedział, że lepiej chyba abym wybrała się do tutejszego salonu BMW Bawaria Motors Katowice . Ofertę mają wypasioną i nie będę musiała załatwiać żadnych dodatkowych spraw związanych z przerejestrowaniem. Faktycznie, gdy przejrzałam ofertę na stronie to jestem miło zaskoczona, bo widzę, że najnowsze modele są u nich dostępne od ręki.

ODPOWIEDZ