Import samochodu

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Import samochodu

Post autor: Amati »

Ja mam sprowadzone auto z zagranicy i sprawuje się całkiem nieźle. Było z tym trochę formalności ale wszystko załatwione zostało pomyślnie. A tak w ogóle to bardzo mnie interesuje Oferta Unital i chyba zamówię u nich kilka produktów 3D doming. Widzieliście może ich naklejki i breloki? Fajnie wyglądają i są świetnie wykonane.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Import samochodu

Post autor: kobietki33 »

Posiadając samochód używany trzeba się liczyć z tym, że może on nam sprawić jakiegoś psikusa na drodze. Mnie mój odmówił posłuszeństwa i już nie umiałam nim ruszyć spod marketu. Zaczęłam więc szukać jakiejś pomocy drogowej w pobliżu. Na pomoc-drogowa-laweta-hannover/com/pl/ znalazłam taką, która szybko i sprawnie udzieliła mi pomocy. Teraz namiar na nich mam już zapisany w telefonie. W razie czego nie będzie trzeba już szukać.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Import samochodu

Post autor: nata29 »

Jeśli kupicie nowy samochód, to warto przede wszystkim pamiętać o tym, żeby zapłacić podatek w odpowiedniej wysokości. Tutaj citymag/pl/jak-wypelnic-pcc-3-po-zakupie-auta/ warto sobie zerknąć i poczytać na ten temat. Jest tam sporo cenny i praktycznych informacji, które w takiej sytuacji mogą się przydać. Macie tam wszystko dokładnie wyjaśnione.

korka
Posty: 254
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Import samochodu

Post autor: korka »

Dobrze jest tez zatroszczyc sie o tlumaczenie dokumentacji samochodowej. Dobrze sprawdza sie pomoc firmy duplikatydowodow/pl/ ekspresowo realizuja zlecenia i faktycznie sumiennie :)

Aśka
Posty: 352
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Import samochodu

Post autor: Aśka »

najlepiej kupić nowy samochód na sklepie motocentrum-tyrtania.otomoto/pl/ mają super oferty i solidne ceny oraz genialną jakość.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Import samochodu

Post autor: patka »

Możesz też przywieźć auto na lawecie. To żaden problem - wystarczy poprosić o pomoc firmę zajmującą się takimi kwestiami. Z pewnością pomoże Ci na przykład pomoc drogowa, auto holowanie w Poznaniu Maciej Prosiński: pomocdrogowapoznan/pl/.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Import samochodu

Post autor: litovelek »

ja głównie samochód wynajmowałam na rentcars-24/pl/ mają ogromny asortyment i naprawde super wybór.

Tati17
Posty: 16
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 12:05 pm

Re: Import samochodu

Post autor: Tati17 »

Gdy frapuje Ciebie ów fakt to koniecznie zobacz ten materiał. W moim odczuciu doczytasz w tym miejscu wszystkie najważniejsze zagwozdki. Spójrz w wolnej chwili - topautapoznan/pl .

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Import samochodu

Post autor: daga »

Na pewno będę myśleć o tym w przyszłości, a to dlatego, że mam samochód, który mi się podoba, ale na razie moje stare autko muszę naprawić. Nie wiecie, czy ta firma autojozefow/pl/ to dobra opcja dla naprawy samochodu z automatyczną skrzynią biegów?

pitterka
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 23, 2021 9:49 pm

Re: Import samochodu

Post autor: pitterka »

Taka rada ode mnie dla wszystkich sprowadzających auta z zagranicy, gdyby się okazało , że brakuje dokumentów. Polecam firmę duplikatydowodow/pl/ . Zajmują się właśnie odzyskaniem takich dokumentów, by na spokojnie można było auto zarejestrowac

ODPOWIEDZ