Import samochodu

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Import samochodu

Post autor: hannah »

A mało jest w Polsce aut do kupienia? :) Moim zdaniem wystarczy dobrze się rozejrzeć. Polecam chociażby salon kia lublin: technotop/pl/kia/ . Znajdziecie tam bardzo duży wybór aut nowych, a także używanych.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Import samochodu

Post autor: patka »

Ja też uważam, że lepiej kupić auto w kraju. Najlepiej nowe, prosto z salonu. Wtedy będziemy mieli pewność, że wszystko z nim w porządku. Warto rzucić okiem chociażby na propozycje od Land Rovera: nordauto.landrover/pl/range-rover-velar .

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Import samochodu

Post autor: jula »

Moim zdaniem w takim wypadku konieczne będzie sprawdzanie auta przed zakupem Łódź. Kupując samochód z drugiej ręki zawsze trzeba go sprawdzić. Jeśli sam nie znasz się na samochodach skorzystaj z pomocy profesjonalistów

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Import samochodu

Post autor: emeraldlady »

A wiecie może jak to jest z importem aut i faktem, że przydaje się samochód osobowy w firmie? Najlepszy jest taki, który nam będzie służył latami i przy okazji nie pozwoli, żebyśmy zbankrutowali. Najlepiej być pracownikiem i o nic się nie martwić, ale już sam fakt, że możemy auto fajnie rozliczyć jest dobrą kartą. A wy, macie samochody w swoich firmach?

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Import samochodu

Post autor: Kamila »

A skoro już o samochodach mowa, to czy macie jakąś swoją ulubioną markę aut? Co sądzicie na przykład o Seatach? Ja ostatnio sporo się dowiedziałam na temat samochodów tej marki ze strony internetowej modanaseata/pl. Nowe modele są naprawdę fantastycznie wyposażone. Jeśli kogoś z Was też interesują takie auta, to polecam zajrzeć i sobie poczytać ;)

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Import samochodu

Post autor: jula »

Jeśli chcesz kupić samochód to koniecznie skorzystaj z takiej opcji jak sprawdzanie auta przed zakupem Poznań. Moim zdaniem warto, bo niestety oszustów nie brakuje i często można się naciąć kupując samochód. Lepiej wszystko sprawdzić.

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Import samochodu

Post autor: zuzula12 »

Hej. W ostatnim czasie mój mąż zakupił sztywny hol zamiast linki holowniczej której używał wcześniej. Jest bardzo zadowolony z zakupu ponieważ już raz zdarzyła nam się sytuacja że musieliśmy być holowani. Na sztywnym holu nie trzeba aż tak bardzo skupiać się na połączeniu z samochodem który nas holuje więc jest to dużo prostsze.

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Import samochodu

Post autor: sorra »

Sprawdź sobie ogłoszenia motoryzacyjna bo tam na pewno będą się znajdować ogłoszenia odnośnie importowanych samochodów. Ja też niedawno kupiłam taki samochód i to z ogłoszenia w internecie. Transakcja przebiegła bezproblemowo

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Import samochodu

Post autor: Perunka »

Ja zdecydowałam się po zakupie auta na przyciemnianie szyb katowice i to była jedna z najlepszych decyzji na jaką mogłam się zdecydować. Świetne rozwiązanie

romek2322
Posty: 936
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Import samochodu

Post autor: romek2322 »

Teraz naprawdę warto przeczytać artykuł https://nowawarszawa.pl/promobaner/samo ... warszawie/ . Z tego artykułu po prostu można się bardzo dużo dowiedzieć.

ODPOWIEDZ