Prawo jazdy

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Prawo jazdy

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli jesteście w trakcie przygotowania do testy na prawo jazdy , to polecam Wam stronę, na której znajdziecie najróżniejsze materiały do nauki. Wiele osób ma problemy z zaliczeniem testów, dzieki tej stronie na pewno tak nie będzie.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Prawo jazdy

Post autor: nosleep »

To prawda, że ciężko jest zdać na prawko. Często nie świadczy to o nieumiejętności prowadzenia pojazdu a po prostu o braku szczęścia podczas egzaminu. Wiadomo, stres powoduje, że łatwo popełnić błąd. Jeśli jednak zdacie już na prawko ale ni czujecie się pewnie za kierownica to pomyślcie o takim kursie doszkalającym autonome/pl/. Na kursie nauczycie się jak opanować samochód, kiedy wpadnie w poślizg, jak jeździć na śliskiej nawierzchni czy bezpiecznie ominąć przeszkodę.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Prawo jazdy

Post autor: Dominiśka »

Jeżeli szukacie dobrej i sprawdzonej szkoły jazdy to od siebie mogę polecić wam delta.radom/pl/5/kontakt . Tutaj zostaniecie idealnie przygotowani do egzaminów. Zajęcia praktyczne jak i teoretyczne są naprawdę świetne. Na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Prawo jazdy

Post autor: kendal »

Mnie niedawno udało się zdać prawko. Nawet nie wiecie jak się cieszę :) Co prawda zanim kupię własny samochód, to trochę minie ale nie ma tego złego, co na dobre nie wyjdzie. Już raz korzystałam z wynajem samochodów Warszawa i naprawdę byłam zadowolona. To świetna aletarntywa do jazdy własnym samochodem.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Prawo jazdy

Post autor: kendal »

Egzamin zdany! Jednakże, nie poszłoby tak gładko bez wcześniejszych, profesjonalnych kursów na prawko. Odbyły się w oskprogress/pl/ i poszło to niezwykle sprawnie. Wiedza, zarówno praktyczna jak i teoretyczna pozwoliła mi na wygranie z egzaminem.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Prawo jazdy

Post autor: jula »

Ja bardzo długo odwlekałam prawo jazdy gliwice, ale chyba w końcu się przełamię i zapiszę się na kurs. Widzę, że bez auta to jak bez ręki w mały mieście. Dojeżdżanie wszedzie autobusem jest męczące. Poza tym są różne sytuacje gdy jest potrzebny samochód a mąż w pracy... Wtedy się człowiek tylko stresuje. Chcę być niezależna.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Prawo jazdy

Post autor: furka »

Ja prawo jazdy dopiero niedawno dostałem i szukam dla mojego nowego auta dobrej polisy, ac i oc, coś polecacie? Tutaj beesafe/pl/ jak sprawdzałem to całkiem dobre warunki dają, znacie ich? Kuzynka poleciła mi ich stronę.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Prawo jazdy

Post autor: brukselka »

Jakbyscie chcieli zrobic sobie prawo jazdy na ciezarówke, to podrzucam wam do poczytania legio24/pl/pl/745_archiwum/117697_co-jest-potrzebne-do-tego-aby-moc-jezdzic-ciezarowka-.html :) wszystko fajnie opisane i wyjasnione ;)

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Prawo jazdy

Post autor: Julia66 »

Uważam, że w dzisiejszych czasach prawo jazdy to bardzo potrzebna rzecz, ponieważ umożliwia nam transport w różne miejsca oraz często łatwiej znaleźć pracę, jeśli posiadamy chociażby prawo jazdy kategorii B. Jeśli poszukujecie szkoły nauki jazdy w okolicach Trójmiasta, to zgłosić możecie się do ELKA SCHOOL . Przygotują Was odpowiednio.

magiczna
Posty: 163
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Prawo jazdy

Post autor: magiczna »

Każdy z moich znajomych ma swoje rzeczy, jakie chciałby zrealizować. Ja myślę o prawie jazdy kategorii A, B ,ale też C+E. Nie wiem, skąd u mnie takie doświadczenia, marzenia, ale takimi właśnie są i nic mnie nie powstrzyma, by w 2024 roku nie spełnić tego planu. I tu https://oskernest.pl/ mam na oku właśnie instruktorów w Łomży. Znacie ich?

ODPOWIEDZ