Wynajem aut

Inaka
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Wynajem aut

Post autor: Inaka »

Hej, szukam dobrej wypożyczalni samochodowej w Tarnowie. Możecie coś polecić. Słyszeliście o nich forum-walbrzych.mojeosiedle/pl/ ? Widziałam, że ich oferta jest atrakcyjna, a ceny za dobę są całkiem niskie. Plusem jest to, że formalności można załatwić online. Samochód podstawia w wybrane miejsce opiekun auta. Co możecie o nich powiedzieć?

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wynajem aut

Post autor: kendal »

Teraz sporo pootwieralo się tych wypożyczalni, bo klienci chętnie z nich korzystają :) Ja na Twoim miejscu sprawdziłabym sobie Comfortcar -wypożyczalnia samochodów Warszawa Moim zdaniem, oferują najbardziej konkurencyjne warunki na polskim rynku. Zresztą, sami sprawdźcie.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Wynajem aut

Post autor: bogna45 »

Ja z kolei mogę polecić tę wypożyczalnię beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-zdunska-wola/ . Mają swoje oddziały niemal w całej Polsce, co jest wygodne, bo auto można zwrócić w dowolnym ich punkcie. Flota jest nowa, a w razie usterki oni naprawę biorą na siebie. Formalności trwają krótko, a wszystko załatwia się internetowo. Ceny są niskie, więc warto korzystać.

beciaxyz
Posty: 118
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: Wynajem aut

Post autor: beciaxyz »

Czy ktoś z Was potrzebuje wynająć samochód na terenie Zgorzelca, a dokładnie busa? Jeśli tak to polecam zapoznać się z ofertą Jarson na jarson-wynajem/pl/wynajem-busow-zgorzelec/ :)

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Wynajem aut

Post autor: Aśka »

Jeśli potrzebujecie wynająć samochód krótko lub długoterminowo to bardzo polecam wypożyczalnia samochodów Szczecin :) Samochód, który wynajęłam był bardzo zadbany, super się nim jeździło. Bardzo miła obsługa, wszystkie formalności udało się załatwić szybko i bez żadnego problemu. Oddanie auta również przebieglo bez żadnych komplikacji. Oferta jeżeli chodzi o cenę też wypada bardzo fajnie

ODPOWIEDZ