Samochód czy komunikacja?

Inaka
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Samochód czy komunikacja?

Post autor: Inaka »

Cześć, zastanawiam się, czy lepiej w Rudzie Śląskiej podróżować komunikacją miejską czy samochodem. Z chęcią wynajęłabym jakiś niewielki pojazd, który można zaparkować dosłownie wszędzie. Znalazłam ich beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-ruda-slaska/ . Mają niskie ceny, a wszystkie formalności zajmują chwilę i wypełnia się je online. Co więcej możecie mi o nich powiedzieć? Warto?

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Samochód czy komunikacja?

Post autor: kendal »

Zdecydowanie samochód! Tym bardziej, że takie firmy jak wypożyczalnia samochodów Warszawa mają naprawdę bardzo dobre warunki. Wszystko czarno na białym, bez ukrytych opłat, a same samochody są zadbane pod każdym względem.

zuzula12
Posty: 1497
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Samochód czy komunikacja?

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam polecić ofertę salonu, z którego oferty sam skorzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę uzywanejaknowe/pl/ford , na której znajdziecie ofertę najróżniejszych samochodów używanych, które są starannie weryfikowane i po zakupie uzyskacie na nie pełną gwarancję.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Samochód czy komunikacja?

Post autor: brukselka »

Zdecydowanie samochód :) Wygoda i wiekszy komfort. Poza tym to tez daje mozliwosci do rozwoju i i mozna pracowac jako kierowca. jak cos, to tu przeprowadzaja profesjonalne szkolenia gsszkolenia/pl/ :)

Fermina
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 10, 2021 6:11 pm

Re: Samochód czy komunikacja?

Post autor: Fermina »

Wszystko zależy od sytuacji, sma raz korzystam z komunikacji a raz ze swojego samochodu. Będąc posiadaczem czterech kółek, warto pomyśleć o odpowiedniej pielęgnacji. Jeśłi szukacie dobrych i sprawdzonych kosmetyków do mycia i pielęgnacji auta, to warto wejść na stronę showcarshine/pl/ U nich kupicie dosłownie wszystko co wam bedzie potrzebne. Mają wysokiej jakości specyfiki.

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Re: Samochód czy komunikacja?

Post autor: jadzka »

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Znacie może jakiegoś dobrego mechanika z Katowic bądź okolicznych miejscowości od klimatyzacji samochodowej? Ja właśnie poszukuję kogoś naprawdę sprawdzonego w tej dziedzinie. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkiej maści porady. Co sądzicie np. o takiej ofercie jak tu https://auto-klinika.pl/klimatyzacja_samochodowa ? Jest ona warta uwagi Waszym zdaniem?
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Samochód czy komunikacja?

Post autor: minella »

wolę zdecydowanie samochód i nie jest powiedziane że musi być nowy, widziałam fajne, używane dlatego uważam że najlepiej wybrać się do salonu porsche centrum sopot i o wszystko wypytać

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Samochód czy komunikacja?

Post autor: bastylia »

Może samochód ale z wypożyczalni? Wypożyczalnia samochodów Warszawa ma na tyle korzystną ofertę wynajmu długoterminowego że warto naprawdę to rozważyć. Do wyboru jest dużo samochodów także ekonomicznych.

romek2322
Posty: 966
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Samochód czy komunikacja?

Post autor: romek2322 »

Jak ktoś jest z Łodzi i chce wynająć samochód to najlepszym wyborem będzie https://opiniak.com/opinie/comfortcar-lodz . Sam korzystałem i wszystko jest bardzo dobrze.

Amelek
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 08, 2023 12:32 pm

Re: Samochód czy komunikacja?

Post autor: Amelek »

Ostatnio jeżdżę dużo komunikacją. Dzięki temu dużo oszczędzam!

ODPOWIEDZ