Wakacje

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Wakacje

Post autor: bogna45 »

Hej, planujecie jakieś wypady na wakacje? Jaki środek transportu najlepiej wybrać? Ja myślę nad wynajmem auta. Widziałam, że Czechowicach Dziedzicach działają oni beep.rent/wypozyczalnia/miasto/wypozyczalnia-samochodow-czechowice-dziedzice . Przemawia do mnie najbardziej cena, bo za kilkadziesiąt złotych za dobę można mieć dobre auto. Wygodne jest też to, że pojazd można zwrócić w dowolnym punkcie w Polsce. Co o nich sądzicie?

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Wakacje

Post autor: hannah »

Na takiej wyprawie z pewnością przydadzą się Wam najróżniejsze akcesoria turystyczne. Takie akcesoria jak torby podróżne widziałam w tym sklepie internetowym: dobrenarty/pl/turystyka/torby-podrozne/ . Uważam, że takie zakupy to bardzo przydatne gadżety.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Wakacje

Post autor: saymyname »

A gdzie proponujecie wyjechać tak rodzinnie, z dzieckiem?

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Wakacje

Post autor: soya »

Jeśli szukacie miejsca na wyjazd z dzieckiem, to bardzo zachęcam do odwiedzenia Zatorlandu, tutaj - zatorland/pl/ macie więcej szczegółów o tym wyjątkowym miejscu. Myślę, że każde dziecko, jak i dorosły będzie uradowany spędzając tam czas. Są tam dostępne atrakcje, takie jak m.in: diabelski młyn, salon gier, trampoliny, dinocoaster, autodrom, strefę aktywnego odkrywcy, warsztaty paleontologiczne, karuzele Twist’n’Swing. Byliśmy tam z rodzinką rok temu i jesteśmy zachwyceni - w tym roku planujemy wrócić

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Wakacje

Post autor: furka »

Chcesz wyjechać gdzieś na wakacje z dziećmi. A nie wiesz gdzie może im się spodobać? Jeśli chcesz małą pomoc w tym gdzie spędzić wakacje z dziećmi to zajrzyj tu westerncamp/pl/gdzie-wyjechac-z-dziecmi-w-2022-r/ . Pewnie coś wybierzesz

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Wakacje

Post autor: kasiunia »

Jeśli wybieracie się na wyjazd wakacyjny, to zawsze się trzeba do niego przygotować. Wiele zależy od tego gdzie się wybieracie na urlop, jednak zawsze trzeba pamiętać ,że pogoda można zawsze wam spłatać figla. Wybierając się nad Bałtyk kupiłam więc mężowi spodnie typu bojówki - dstreet/pl/product-pol-35149-Spodnie-meskie-bojowki-bezowe-Dstreet-UX3219.html .Bardzo wygodne i kolorystycznie pasujące do większości koszul i t-shirtów. Przesyłka także przyszła bardzo szybko, więc obsługa w tym sklepie nie po raz pierwszy stanęła na wysokości zadania.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wakacje

Post autor: kobietki33 »

Ostatnio szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca, do którego mogłabym wysłać dzieciaki z okazji przyszłorocznych ferii zimowych. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym ośrodku osrodekbolko/pl/, w którym mieści się w okolicach dolnego Śląsku. Jest tam domowe pyszne jedzenie, darmowe WiFi, a także wiele zielonego terenu wokół ośrodka. Myślę że moje dzieciaki byłyby zadowolone z pobytu w tym miejscu.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Wakacje

Post autor: patka »

A co powiecie na taką możliwość jak czarter jachtu Jeziorak Iława Tempesta Jachty: tempesta-jachty/pl/ ? Nie trzeba wcale wyjeżdżać z Polski aby ciekawie spędzić urlop. Sądzę, że wakacje na jachcie mogą być niezapomnianą przygodą. Z pewnością spodobają się Wam.

Julia66
Posty: 443
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Wakacje

Post autor: Julia66 »

A jakie macie plany na wakacje? Mnie w tym roku kusi czarter jachtu. Nigdy nie płynęłam jachtem, dlatego wiem że to dostarczyłoby mi wielu niezapomniany wrażeń. Pod adresem: https://www.sailor.pl/ już znalazłam nawet całkiem ciekawą ofertę dotyczącą takiego czarteru. Co myślicie?

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Wakacje

Post autor: kasiunia »

Jedni już uskuteczniają swoje plany wakacyjne a inni dopiero te plany tworrzą. Obydwie grupy osób muszą do takiego wyjazdu wakacyjnego odpowiednio się przygotować.Pogoda w ostatnim czasie jest dość kapryśna więc trzeba się na jej zmiane przygotować. Takie fajne skarpety męskie to zakup dla męża i nastoletniego syna , natomiast dla siebie i córki kupiłam cieplejsze leginsy - te zakupy zawsze moga okazać sie bardzo przydatne na wakacjach.

ODPOWIEDZ