Wynajem auta

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Wynajem auta

Post autor: Lana »

Hej, gdzie w Dąbrowie Górniczej mogę wypożyczyć sprawny samochód. Niedługo wyruszam w podróż, a koleje odpadają, bo są niewygodne. Dlatego szukam sprawdzonej wypożyczalni. Znalazłam ich beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-dabrowa-gornicza/ . Mają całkiem tanio, bo ich samochody należą do osób prywatnych. Poza tym formalności zajmują chwilę. Co możecie mi o nich powiedzieć?

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Wynajem auta

Post autor: minella »

Wiem gdzie jest Wypożyczalnia samochodów Kraków i tam możesz sobie wynająć samochód na dogodnych warunkach. Nie musisz też wpłacać kaucji i nie ma ograniczenia kilometrów, są też atrakcyjne rabaty na stałych i nowych klientów

romek2322
Posty: 935
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Wynajem auta

Post autor: romek2322 »

Na temat wynajmu samochodu warto przeczytać bardzo interesujący artykuł https://nadmorski24.pl/aktualnosci/6093 ... -samochodu . Po prostu dużo z tego artykułu można się dowiedzieć.

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Wynajem auta

Post autor: Julia66 »

Czy podczas wynajmu samochodu można zdecydować się na montaż campera terenowego? Pytam, ponieważ firma azar4 posiada takie campery terenowe i są one montowane na pickupach. Jeśli na początek nie posiadacie takiego samochodu to myślę, że można spróbować z wynajmem. Sam camper terenowy to fajne i ciekawe rozwiązanie, jeśli lubicie w taki sposób podróżować.

ODPOWIEDZ