Samochód do pracy

Lana
Posty: 201
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Samochód do pracy

Post autor: Lana »

Hej, szukam samochodu, którym będę mogła podróżować do pracy. W miejscowości Iwiny działa ta wypożyczalnia beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-iwiny/ . Mają niskie ceny, a dodatkowo wszystkie formalności wypełnia się internetowo. Ceny też są przystępne, bo za dobę zapłacimy około kilkadziesiąt złotych. Znacie ich? Korzystaliście kiedyś z ich oferty?

danna
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Samochód do pracy

Post autor: danna »

A nie lepiej kupić własne auto? Ja myślę, że to lepsze rozwiązanie jest. Jak szukacie dla siebie modelu to może Skoda? To bardzo dobre samochody i mało awaryjne. Na pewno doradcy z salonu inter-welm/pl/ pomogą w wyborze takiego samochodu dla Was. Zajmują się też serwisem Skody.

kendal
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Samochód do pracy

Post autor: kendal »

Akurat my ostatnio zdecydowaliśmy się na skup samochodu i wybraliśmy uzywanejaknowe/pl/ford . Tutaj cała sprawa przebiegła bardzo sprawnie także jesteśmy zadowoleni z wyboru

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Samochód do pracy

Post autor: Clamor »

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Czy korzystaliście może kiedyś z auto detailingu? Ja w tym momencie właśnie poszukuję czegoś dobrego i sprawdzonego w tym zakresie tematycznym. Chodzi mi po głowie oferta takiego warsztatu z Katowic https://auto-klinika.pl/ Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym zakresie tematycznym.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

zuzula12
Posty: 1523
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Samochód do pracy

Post autor: zuzula12 »

W przypadku moich samochodów ciężarowych oraz samochodów komunalnych korzystam z usług profesjonalnej firmy GP Truck, ponieważ oferują oni najwyższą jakość w rozsądnej cenie. Jest to firma, która oferuje szereg usług związanych z użytkowaniem ciężarowych samochodów, w tym np. sprzedaż hakowców .

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Samochód do pracy

Post autor: kochanka »

Zawsze warto mieć taki samochód, ale czy trzeba go od razu kupować? Bo tutaj mam pewne wątpliwości, zawsze można z Wypożyczalnia samochodów Kraków skorzystać i znacznie taniej i oszczędniej nas to wyniesie.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Samochód do pracy

Post autor: jankat »

A jak dbacie o swoje samochody? Co sądzicie o auto detailingu? Znajomy polecił mi purebrothers/pl/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług. Podobno działają cuda :)

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Samochód do pracy

Post autor: minella »

A gdyby ktoś z Was szukał reprezentacyjnego samochodu do firmy to lepszego niż porsche nawet takie używane https://finder.porsche.com/pl/pl-PL/search raczej nie ma, a w salonie doradcy potrafią dla każdego praktycznie dobrać odpowiednią ofertę, wszystko załatwiają na miejscu

bastylia
Posty: 112
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Samochód do pracy

Post autor: bastylia »

to zależy jeszcze jaka to praca i jak dużo się jeździ

kraksa
Posty: 106
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Samochód do pracy

Post autor: kraksa »

Pamiętajcie że można też wynająć samochód do pracy, nie tylko jak przylatujecie na jakieś lotnisko https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-sam ... wa-chopin/ ale także można przecież korzystać z wynajmu długoterminowego

ODPOWIEDZ