Naprawa

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Naprawa

Post autor: Kamila »

Jeśli natomiast szukalibyście sprawdzonej firmy do naprawy samochodu w Tarnowie, to polecam zapoznać się z ofertą serwisu samochodowego omt-serwis/pl/. Bez problemu serwis ten przeprowadzi naprawę i regenerację zepsutych części, a Wy szybko będziecie mogli znowu jeździć swoim autem ;)

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Naprawa

Post autor: saymyname »

A czy ktoś z was wie jak się zakłada taki element, jak folia na progi samochodowe fabertec/pl/folia-na-progi-i-slupki ? Właśnie chciałabym podreperować swój samochód nie tylko pod względem technicznym, ale również estetycznym.

Michaszka
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:20 pm

Re: Naprawa

Post autor: Michaszka »

A to wszystko zależy od tego co chcemy konkretnie naprawiać w samochodzie. Bo jeśli mowa i reflektorach to ja zdecydowanie polecam zapoznać się z ich ofertą reflektory.autogamma/pl/index.php/uslugi gdzie świadczą usługi polerowania czy regeneracji reflektorów i nie tylko. Moim zdaniem o taki aspekt przy samochodzie także należy zadbać i ja właśnie reflektory do takiej regeneracji oddałam

otra
Posty: 14
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 7:14 pm

Re: Naprawa

Post autor: otra »

W moim samochodzie konieczna była naprawa przedniej szyby, była ona tylko lekko pęknięta, wiec wymiana nie była potrzebna. Wszystkim zajęła się firma AGAT Auto szyby ze Świdnicy auto-szyby-swidnica/pl/naprawa-pekniec/. Oni maja bardzo kompleksową ofertę, doświadczenie w tego typu naprawach, no i widać, że znają sie na tym co robią i są kompetentni. Naprawa poszła szybko i profesjonalnie, w korzystnej cenie. Spisali się na medal, warto skorzystać z ich usług, polecam serdecznie.

Bara66
Posty: 9
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 3:04 pm

Re: Naprawa

Post autor: Bara66 »

Kiedy ciekawi Ciebie ów temat to zdecydowanie zobacz ten tekst. Na moje oko doczytasz tu wszystkie najpotrzebniejsze dane. Gorąco polecam - samochodove/com/pl .

Maza
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:13 pm

Re: Naprawa

Post autor: Maza »

Przed nami przegląd okresowy w Fordzie i właśnie usłyszałam o świetnej akcji promocyjnej. Wystarczy wpisać kod i potwierdzić go niebieską strzałką w formularzu: ford/pl/serwis/moj-pojazd/umow-serwis#/vehicle-step, by zyskać 40 zł rabatu! Genialnie, bo w Fordzie wykonują przeglądy naprawdę dokładnie, nie ma miejsca na fuszerkę i w dodatku teraz z rabatem!

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Naprawa

Post autor: Iwonka »

Jeśli w trasie zdaży się wam awaria auta to warto sorzystać z pomocy tej propozycji igrom-pomocdrogowa/pl/ Są bardzo skuteczni, mają dobrej jakości sprzęt . Można na nich liczyć w każdej chwili - nawet w niedzielę. Pracują przez całą dobę. Ja miałam awarię auta na trasie do Gorzowa i ich pomoc pomogła mi dotrzeć na czas na ważne spotkane.

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: Naprawa

Post autor: dzieciaczek »

Naprawa samochodu to ważna sprawa. Wiadomo, że każdemu z nas zależy na tym aby nasze autko sprawne było i działało bez zarzutu. Dlatego też czasami warto także zwrócić uwagę na to w jakim stanie jest akumulator w naszym aucie. Bo w moim okazało się, że już najwyższa pora na zakup nowego. Więc znalazłam tutaj ceneolokalnie/pl/opole/akumulatory dość ciekawy wybór w akumulatorach i to w dobrych cenach.

suri
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:12 pm

Re: Naprawa

Post autor: suri »

U nas niestety doszło do wypadku. My byliśmy tylko ofiarą poboczną, bo jeden samochód uderzył w drugi, a nam dostało się przy okazji. Ogólnie musieliśmy dzwonić po pomoc drogową i skorzystaliśmy z usług warsztatu samochodowego Pomoc Drogowa Stanisław Stocki w Zgorzelcu pomocdrogowazgorzelec/com/pl/oferta/pomoc-drogowa. To rzetelna firma, mają kompleksową pomoc, bo i pomogli nam na drodze i później zajęli się samą naprawą naszego samochodu, a to wszystko profesjonalnie, w korzystnej cenie, polecam.

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: Naprawa

Post autor: maui »

Też zdarzyło nam się skorzystać z pomocy drogowej, akurat my wybraliśmy firmę ROMI-TRANS Pomoc Drogowa Radom 24H autopomoc.radom/pl/uslugi/autoholowanie.html. Pierwszy raz mieliśmy taką sytuację, ale zadzwoniliśmy do kolegi i on nam ich zarekomendował. Faktycznie firma spisała się super, przyjechali naprawdę szybko i profesjonalnie zajęli się odholowaniem samochodu do naprawy, ceny mają spoko, są uczciwi i godni polecenia.

ODPOWIEDZ