Naprawa

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Naprawa

Post autor: oran »

Gdy ostatnio zepsuł nam się samochód w Zgorzelcu, to wezwaliśmy pomoc drogową Pomoc Drogowa Stanisław Stocki pomocdrogowazgorzelec/com/pl/oferta/naprawa-aut i oni bardzo szybko przyjechali, w dobrej cenie zajęli się odholowaniem i naprawą naszego auta. Mają kompleksowe usługi, przystępne ceny, no i jeszcze pracują tam doskonali fachowcy, polecam.

maksa
Posty: 31
Rejestracja: śr lip 08, 2020 12:09 pm

Re: Naprawa

Post autor: maksa »

Dobrze wiedzieć. Ja na naprawy jeżdżę zawsze do warsztatu samochodowego Marek Bajerski w Nadarzynie mechanikapojazdowa-bajerski/pl/uslugi/naprawy-ukladow-samochodowych. Maja tam przystępne ceny, a a naprawy są wykonywane szybko i porządnie, a przede wszystkim przez kompetentnych ludzi. Ich mechanicy znają się na tym co robią i są uczciwi, polecam.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Naprawa

Post autor: sepa »

Zgadzam się z tym co pisaliście. Też mam swój zaufany warsztat samochodowy - Lupus Auto-Serwis w Knurowie lupus-autoserwis/pl/klimatyzacja-samochodowa/. Tam mają i dobrych mechaników, kompetentnych, którzy znają się na robocie, no i też kompleksowe usługi. Ceny mają przystępne, a pracownicy są uczciwi, wiec nie naciągną was na dodatkowe usługi, polecam.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Naprawa

Post autor: nero »

Jeżeli chodzi o naprawę samochodów to warsztat KJB w Szczecinie kjb/com/pl/naprawa-aut/ nie ma sobie równych. My mamy francuskie auto i oni własnie w takich się specjalizują. Mają bardzo dobre ceny, kompetentnych mechaników, którzy są uczciwi i pracują rzetelnie. Z całą pewnością mogę ich polecić, warto skorzystać z ich oferty.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Naprawa

Post autor: flow »

Skąd ja to znam, mi samochód popsuł się w Krakowie i tam też potrzebowałam pomocy drogowej i naprawy. Na szczęście obiema tymi czynnościami zajęła się jedna firma - HIENKA-KRAKOW hienka-krakow/pl/. Od nich tez na czas naprawy miałam auto zastępcze. Wszystko to w dobrej cenie, na fajnych warunkach, polecam ich serdecznie, pomogli mi kompleksowo.

leana
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 20, 2020 10:26 am

Re: Naprawa

Post autor: leana »

My na naprawy jeździmy do stacji kontroli pojazdów – KROS w Konstantynowie Łódzkim kros-stacjakontroli/pl/naprawy-biezace. To dobrzy fachowcy, ich mechanicy mają kompetencje i doświadczenie. Do tego są uczciwi, bez problemu poradzili sobie ze wszystkimi naprawami. Mają korzystne ceny i pracują szybko, ale porządnie.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Naprawa

Post autor: eem »

Nam jak coś się psuje, to jedziemy czym prędzej do serwisu CAR SERVICE w Szczecinie carserwis.szczecin/pl/serwis/naprawy-szybkie-kompleksowe/. Tam naprawy wykonują szybko, tanio i porządnie. Naprawdę jestem zdziwiona jak dobrze im to idzie, u nich nie czeka się tygodniami, bo potrafią pracować na bieżąco, a co najlepsze, uczciwie. Maja świetnych mechaników, polecam.

Nyska
Posty: 16
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:33 am

Re: Naprawa

Post autor: Nyska »

Gdy ostatnio zepsuł nam się samochód w Zgorzelcu, to wezwaliśmy pomoc drogową
Zawsze warto mieć kontakt do firmy zajmującej się pomocą drogową w najbliższej okolicy. Przekonałam się o tym, gdy sama byłam zmuszona skorzystać z takich usług. Z pomocą przyszła mi firma Pomoc Drogowa Nowy Targ 24h pomocdrogowanowytarg/pl/oferta/pomoc-drogowa/ . Bardzo szybko stawili się na miejscu i pomogli w odholowaniu pojazdu do najbliższego warsztatu. Prawdziwi fachowcy, którzy szybko zdiagnozowali problem, dzięki czemu moje auto udało się jeszcze naprawić.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Naprawa

Post autor: Tiburowski »

Ja mogę polecić bardzo dobry warsztat samochodowy Podleśny regeneracjaprzekladnislask/pl/oferta.html . Jeśli szukacie kogoś, kto zajmie się regeneracją przekładni, to jest to idealne miejsce. Mają ogromne doświadczenie i przystępne ceny tego typu usług. Osobiście mam do nich bardzo duże zaufanie i korzystam z ich usług od lat.

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Naprawa

Post autor: Amati »

Chciałabym tak szybko znaleźć dobrą firmę, która coś by poradziła na moją źle zamontowaną instalację gazową. Mam przeczucie, że coś złego się dzieje w aucie przez to i obawiam się jeździć. Nawet przeglądałam taką ciekawą stronę autogratis/pl/uslugi/instalacje-gazowe-montaz/lublin/wszystkie-marki/wszystkie-typy-aut i widzę, że ogłasza się na niej wielu fachowców. Skąd mam jednak wiedzieć, na jakiego się zdecydować?

ODPOWIEDZ