Naprawa

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Naprawa

Post autor: Domis3223 »

Niesyty popsuło mi się auto, przyjechało na lawecie do domu, teraz mam już umówionego mechanika tylko zastanawiam się, jak to jest czy holowanie automatu nie szkodzi samemu autu, skrzyni biegów czy innym rzeczą. Jednak nie chciałabym zaszkodzić mu, ale tez kombinować lawetę na te 500 metrów to nie ma sensu.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Naprawa

Post autor: profesjonalna »

Fajnie, jak się uda naprawić samochód . U nas nie ma na to szans, dlatego chcemy sobie tutaj audipolczynska.autoplac/pl/ sprawdzić nowe audi. Nie jest to co prawda tani samochód, ale kto wie, może się uda nam coś kupić i wtedy będzie prawdziwy szok dla naszych znajomych. Ale zobaczymy jeszcze. Sami nie mamy za dużo wieści.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Naprawa

Post autor: jula »

Dokładnie. My ostatnio mieliśmy dużą awarię samochodu, ale na szczęście udało nam się go naprawić. Niestety części nas dużo kosztowały. następnym razem gdy będzie trzeba wymienić jakąś część zamówię ją tutaj 2407/pl Ten sklep internetowy ma bardzo duży wybor części do różnych modeli samochodów.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Naprawa

Post autor: marysia8383 »

Jakich części byście nie potrzebowali, to znajdziecie u nich aparts/pl/partscatalogue/peugeot,1-00088.aspx. Nie tylko do samochodów ale również do motocykli.

danuśka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:40 pm

Re: Naprawa

Post autor: danuśka »

Z tymi naprawami samochód jest faktycznie słabo, bo tutaj w większości przypadków raczej sobie sami nie poradzimy. Mnie jakiś czas temu jak byłam na przeglądzie technicznym to zalecili by zamiast lakierować rysy które powstały to użyć profesjonalnych kosmetyków samochodowych od showcarshine/pl/ .

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Naprawa

Post autor: kamilka45 »

Jeżeli chodzi o naprawę auta to warto tutaj pomyśleć o dobrym sprawdzeniu auta. Wiele ciekawych przyrządów do sprawdzania napraw widziałam ostatnio na e-volt/pl/ . Do tego miernik takiej grubości lakieru to fajna sprawa i przydatna w wielu sytuacjach.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Naprawa

Post autor: kendal »

W mieście też można skorzystać z usług pomocy drogowej. Zazwyczaj wołamy pomoc drogową w przypadku poważnego wypadku albo kiedy auto nie chce odpalić. Na przykład, miesiac temu korzystałam z usług pomoc-drogowa-magdeburg/com/pl i jestem zadowolona. Może i wam się przyda namiar?

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Naprawa

Post autor: kamilka45 »

Czasem naprawa może kosztować mało, a czasem dużo. Wszystko zależy jaka marka i jakie części uda nam się kupić. Ostatnio widziałam fajny sklep z częściami aparts/pl/czesci/vw,1-00121.aspx , który może się przydać jeżeli chodzi o różne naprawy auta.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Naprawa

Post autor: Domis3223 »

Ja mam problem z szybami zwłaszcza zimą, gdy wsiadam do auta zaczynają strasznie parować już różne triki z klimatyzacja i różnościami przetestowałam i nic nie działa. Czy istnieje w ogóle jakiś sposób na zaparowane szyby, taki który jest skuteczny, bo ja dotychczas na taki nie trafiłam, a przetestowałam tego sporo?

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Naprawa

Post autor: profesjonalna »

Naprawiać można wiele rzeczy, nie zapominajcie o tym. Ja jednak podpowiem wam, że najlepszym sposobem na montaż jest oczywiście odpowiednie dopasowanie. I takie coś możecie na przykład tutaj ataszek/pl/146-kleje-montazowe kupić. Te środki pomagają w montażu różnych przedmiotów.

ODPOWIEDZ