Warsztat samochodowy

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Warsztat samochodowy

Post autor: eem »

Macie jakiś zaufany warsztat samochodowy w swojej okolicy? Ja na przykład na serwis klimatyzacji, czy gdy miałam problemy z chłodnica, to jeździłam do warsztatu Radiator Service w Suchym Lesie (miejscowość koło Poznania) radiator-service/pl/serwis-naprawczy/. Oni mają bardzo kompetentnych mechaników, którzy znają się na tym co robią. Nie naciągają na dodatkowe usługi, są rzetelni i uczciwi, a ceny maja atrakcyjne, polecam.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Kamila »

A czy ktoś z Was prowadzi może własny warsztat samochodowy? Jeśli tak, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego terenowiec/pl/pl/97-wyciagarki, w którym znajdziecie profesjonalne wyciągarki samochodowe. Na pewno przydadzą się wam one w takim warsztacie.

otra
Posty: 14
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 7:14 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: otra »

Jeżeli chodzi o diagnostykę i naprawę pojazdów, to najlepiej pojechać do warsztatu AUTO-TRANS w Lublinie autotrans/com/pl/oferta/diagnostyka-i-naprawa-pojazdow. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, oni posiadają kompleksową ofertę, mają świetnych specjalistów, którzy znają się na tym co robią i są doświadczeni. Oni mają odpowiednie, wysokie kwalifikacje naprawy wykonują w terminie i w przystępnej cenie, polecam ich gorąco.

aacca
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:47 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: aacca »

A jak u was z filtrem DPF w samochodzie? Ja nawet nie wiedziałam o co z nim chodzi, a on jest bardzo ważny, bo zmniejsza emisję spalin w samochodach. My musieliśmy przeprowadzić jego regenerację i tu super pomógł nam serwis TURBO INJECTOR z Krakowa turboinjector/pl/regeneracja-dpf-srs-i-fap/. Oni mają kompleksową ofertę, ich usługi są wykonywane w pełni profesjonalnie, a przy tym podsiadają korzystne ceny. Z regeneracją poradzili sobie bez problemu, polecam.

suri
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:12 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: suri »

Jak szukacie sprawdzonego warsztatu, to sprawdźcie sobie LUPUS Auto Serwis w Knurowie lupus-autoserwis/pl/cennik/. To rzetelna firma, oni profesjonalnie zajmują się serwisem naszej klimatyzacji, posiadają kompetentnych i uczciwych mechaników. Maja kompleksową ofertę, a w niej również usługi wulkanizacji, geometrię kół, itp. Są terminowi, mają korzystne ceny, polecam ich serdecznie.

Klaudia
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 19, 2020 9:51 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Klaudia »

Warsztat samochodowy to ja swój zaufany już mam. Lecz mimo to okazało się, że powinnam zastanowić się nad kupnem nowego akumulatora do samochodu. Dlatego też od jakiegoś czasu przeszukuję intrenet aby taki akumulator zakupić. Dzięki temu odnalazłam tę stronkę ceneolokalnie/pl/rybnik/akumulatory i zamówiłam dobry i w miarę tani akumulator

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Domis3223 »

Potrzebuję warsztatu samochodowego w poznaniu lub okolicach, jakiegoś, który ogarnie moje auto w miarę krótkim czasie. Dobrze jak by był sprawdzony i polecany. Moim zdaniem to czujnik kata skrętu się skończył, ale chciałbym też kompleksowy przegląd całego auta zrobić tak na wszelki wypadek.

Kobietaewka77
Posty: 20
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:11 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Kobietaewka77 »

Szukam warsztatu, który od ręki zajmie się moim autem, na wczoraj powinna być wykonana wymiana oleju, Rzeszów i najbliższa okolica najlepiej by było. Auto jednak potrzebuje na co dzień, więc fajnie jak by było to zrobione od razu, lub możliwość auta zastępczego.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Pańcia »

Skoro już się zabierasz za prowadzenie warsztatu to lepiej jest poszukać odpowiedniego sprzetu. W tym miejscu autona/pl/pl/new widzialam, ze dostepne jest wszelkie potrzebne wyposażenie.

varia
Posty: 13
Rejestracja: pn lis 09, 2020 6:22 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: varia »

My też mamy taki warsztat, jest to warsztat samochodowy Marek Bajerski w Nadarzynie mechanikapojazdowa-bajerski/pl/uslugi/naprawy-ukladow-samochodowych. Jeździmy tam na wszelkie naprawy układów samochodowych, posiadaj świetna ofertę, bardzo dobrych mechaników, którzy są fachowi i znają się na tym, co robią. Mają też korzystne ceny, no i są uczciwi oraz terminowi, polecam ich serdecznie.

ODPOWIEDZ