Warsztat samochodowy

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: ewaO »

W Lublinie sprawdzi wam się dobrze Autoryzowana Stacja Obsługi Samochodów na Prusa autoserwispzm/pl/serwis-mechaniczny To autoryzowany serwis Fiata i z moją Panda właśnie tam jeżdżę. Fajna tam ekipa, pomocna i miła no i ceny w porządku.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: wiktoriaula »

Jeśli prowadzicie swój warsztat samochodowy to zapewne wiecie jak potrzebne jest w nim dobre zaopatrzenie, między innymi w dobre rozpuszczalniki, które są potrzebne na każdym kroku. Polecam zajrzeć na stronę znanego dystrybutora oqema/pl/ , który oferuje współpracę na bardzo fajnych warunkach, do każdego podchodzi indywidualnie, więc myślę, że to opcja warta uwagi.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: asztarte »

Jeśli o mnie chodzi to u mnie w Pile nr 1 to zdecydowanie Merc Jaworowscy merc-jaworowscy/pl Pracuje tam ekipa solidna, rzetelna i mają ceny nie jakieś wzięte z sufitu. Nie raz już ratowali moje auto-staruszka i zawsze dzięki nim wraca do formy i dalej mi służy.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: akacja56 »

Jak się ma taki warsztat samochodowy to warto już pomyśleć o profesjonalnym sprzęcie do sprawdzania danych w aucie i co się psuje. Warto tutaj zerknąć na oprogramowanie na e-volt/pl/10-programy-diagnostyczne . Mają tam mnóstwo ciekawych ofert w dobrej cenie.

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: krysia1844 »

Ja niezmiennie od kilkunastu miesięcy oddaje swój samochód w ręce omt-serwis/pl/, fachowo doradzają, naprawiają i bez problemu przyjmują auto na serwis :) Cenie sobie ich indywidualne podejście, miłą obsługę i fachową wiedzę :D

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: paulajanicka »

Każdy warsztat samochodowy powinien być dobrze wyposażony, dzięki czemu zwiększy się jego funkcjonalność i dostępność narzędzi pod ręką. Myślę, że bardzo dobrą inwestycją będą szafki warsztatowe na kółkach , które w swojej ofercie posiada firma Cekar. Nie dość, że wyglądają bardzo fajnie, to w dodatku są solidnie i trwałe. To bardzo dobra inwestycja na wiele lat.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: litovelek »

mnie też ostatnio padł akumulator, dobrze, ze miałam właśnie serwis z prostownikami enerbat.eu/oleje-silnikowe-poznan/ bo dzieki temu naprawde wszystko się na spokojnie udało i powiodło.

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Zaklinaska »

Wydaje mi się ze dziś to nie ma problemu z dobrym warsztatem samochodowym. Zawsze jakiś znajomy moze coś polecić, Natomiast ja sie spotkałam z tym, że nie potrafiłam kupić porządnych specyfików do samochodu. Dopiero kolega w pracy mi polecił showcarshine/pl/ Rewelacyjny sklep, tam naprawdę można kupić wszystko i do lakieru, felg czy wnętrza samochodu i wszystko w bardzo dobrej jakości.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: nata29 »

Jeśli chcecie wyposażyć swój warsztat, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj slavi/pl/blog/aktualnosci-i-porady/nowosc-nitownica-do-nitonakretek-hydrauliczno-pneumatyczna-kj73.html . Macie tam bowiem ciekawy artykuł na temat nitownicy. Takie narzędzie przydaje się praktycznie w każdym miejscu. Warto więc pomyśleć o jego zakupie i wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Pomyślcie o tym.

pitterka
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 23, 2021 9:49 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: pitterka »

My jeździmy z autem do katowickiego serwisu Bawaria Motors BMW. Zaufany mamy jeśli chodzi o naprawy naszego BMW

ODPOWIEDZ