Warsztat samochodowy

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: furka »

Zgadza się, akumulatory litowo-jonowe, wykorzystywane są również w samochodach. Nic dziwnego, ponieważ mają długą żywotność, lekką konstrukcję oraz są wydajne. Więcej możecie przeczytać w artykule erainformatyki/pl/jak-dziala-akumulator-samsung.html

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Aśka »

Hej wszystkim. Gdzie kupujecie akumulatory ? Na trybawaryjny/pl/technologia-kwasowo-olowiowa-na-czym-polega/ znajdziecie bardzo dużo ciekawych informacji na ten temat. Udało mi się dowiedzieć na czym polega technologia kwasowo-ołowiowa. Stosowana w akumulatorach sprawia, że są one wytrzymałe

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: roomia »

Jak już mówimy o dbaniu o samochód to jeśli zastanawiacie się jakie czynności należy wykonać po zimie to odsyłam do tego poradnika bluo/pl/motoryzacja/jak-zadbac-o-samochod-po-zimie . Tutaj znajdziecie najważniejsze punkty o które należy zadbać każdego roku aby samochód dłużej posłużył

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem samochodu lub motocykla, to polecam Wam sprawdzić ofertę autoryzowanego salonu Honda w Warszawie - hondaplaza/pl/pl/motocykle.html . Według mnie warto korzystać z usług specjalistów w danej branży, w ten sposób uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty.

Fermina
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 10, 2021 6:11 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Fermina »

Warsztat samochodowy często wybieramy z polecenia. Warto tez znaleźć dobry sklep w którym kupimy odpowiednie do pielęgnacji preparaty. Mój kolega z pracy polecił mi showcarshine/pl/ można u nich kupić dosłownie wszystko do pielęgnacji samochodów czy motocykli. Mają bardzo dobrej jakości środki

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że warto również skontaktować się z tą firmą auto-help24/pl/ jeżeli zależy wam na szybkiej naprawie waszego samochodu. Oni mają w tym ogromne doświadczenie, więc myślę że nie będziecie rozczarowani.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: jula »

Ja dzisiaj trafiłam na ceramizer/pl/sklep/ceramizer-pro-zestaw-1-10-cs/ i chyba skorzystam z oferty. Już od jakiegoś czasu myślę o preparatach do samochodu, które ochronią m.in silnik i zregenerują go. Widziałam też ulepszacze do paliwa. Dobrze, że coś takiego jest bo jakość paliwa jest bardzo slaba ostatnio.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Dominiśka »

Bardzo dobrym wyborem będzie jednak serwisopon24h/com/ . Ogólnie tutaj usługi są świadczone na najwyższym poziomie, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni

beciaxyz
Posty: 115
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: beciaxyz »

Gorzej jeżeli samochodu nie da się naprawić :( zostaje tylko kasacja... https://kupiewszystkieauta.pl/auto-kasacja-warszawa/

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: patka »

Jeśli nie dojedziesz o własnych siłach do warsztatu samochodowego to koniecznie zadzwoń po sprawdzoną pomoc drogową. Jeśli mogę Ci coś polecić to będzie to tania pomoc drogowa Warszawa 24h holowanie aut: https://wawa-hol.pl/ . Sama niedawno też korzystałam z ich usług. Jestem pewna, że będziesz z nich zadowolony.

ODPOWIEDZ