Leasing

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Leasing

Post autor: Dominiśka »

Nie tak dawno właśnie mój mąż wziął nowy samochód w leasing z pomocą leasing.sos/pl/ . Byłam mile zaskoczona, ponieważ procedura odbyła się bardzo szybko. Osoby tutaj pracujące spisały się po prostu na medal

furka
Posty: 500
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Leasing

Post autor: furka »

Jak bierzecie auto w leasingu to ja wam do niego polecam tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-ac/ wykupić ubezpieczenie ac, mają najniższe składki a do tego wypłacają odszkodowania szybko i bez problemów.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Leasing

Post autor: modnisia34 »

Każdy kto poszukuje finansowania może natrafić na problemy zwłaszcza jeśli ma słaby BIK lub niską zdolność kredytową. Rozwiązaniem wtedy będzie leasing z tej oferty leason/pl/leasing-zwrotny-auta-czy-refinansowanie-pozyczka-leasingowa-co-jest-korzystniejsze/ gdzie masz leasing zwrotny, na maszyn i urządzenia a nawet meble. Oni zapewnią ci wsparcie podczas całego procesu i pozytywnie zakończą cały proces.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Leasing

Post autor: kendal »

Jeżeli żadna z tych ofert nie będzie wam odpowiadać, to możecie jeszcze zastanowić się nad taką opcją jak wynajem samochodów Warszawa Moim zdaniem warunki mają super. Wszystko czarno na białym, bez ukrytych kosztów.

danna
Posty: 90
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Leasing

Post autor: danna »

Co do finansowania zakupu samochodu to są różne opcje. Najlepiej wybrać się po prostu do konkretnego salonu i poprosić o przygotowanie konkretnej oferty. Ja tak właśnie zrobiłam, a samochód kupowałam w salonie Porsche Centrum Sopot. Tam obsługa i pomoc na każdym etapie jest po prostu świetna.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Leasing

Post autor: Perunka »

pamiętaj o dobrym ubezpieczeniu! na infolomza/pl/20220627337959/dobry-kalkulator-oc-czyli-jaki poczytaj jak najlepiej go poszukać. Taki kalkulator Ci się na pewno przyda

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Leasing

Post autor: kajaa »

Mi ostatnio w oko wpadł SUV bez dachu - https://rajdkolobrzeski.pl/duzy-suv-bez ... -wyzwanie/ Świetne auto od Range Rovera. Co o nim sądzicie? Sporo się teraz dzieje na rynku moto i wprowadzają fajne rozwiązania w autach :)

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Leasing

Post autor: minella »

Jak prowadzisz działalność możesz wziąć takie https://finder.porsche.com/pl/pl-PL/sea ... 1500003115 auto w leasing. Mają tam opcję Porsche Performance Leasing, to oferta dla osób, które nie chcą przeznaczać wszystkich środków finansowych na zakup pojazdu, ale chcą korzystać z luksusowego samochodu

romek2322
Posty: 936
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Leasing

Post autor: romek2322 »

Dzisiaj z samego rana dowiedziałem się o Leasing operacyjny Warszawa . Według mnie z tej oferty naprawdę warto skorzystać.

ODPOWIEDZ