Import samochodów na zamówienie

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Import samochodów na zamówienie

Post autor: Uraja59 »

Hej! Od jakiegoś czasu poszukuję sprawdzonej i profesjonalnej firmy, która zajmuje się importem samochodów na zamówienie. Znacie kogoś takiego i możecie coś polecić? Wczoraj poszperałem trochę w internecie i trafiłem na ten link https://www.carforfriend.pl/ . Myślicie, że można im zaufać? Dajcie znać, dzięki za pomoc!
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Import samochodów na zamówienie

Post autor: kendal »

Zanim dotrze do mnie nowy samochód, to trochę to jeszcze potrwa. Póki co jestem bez żadnego środka transportu, więc poważnie zastanawiam się nad wynajem samochodów Kraków Może ktoś z was już korzystał z usług ComfortCar? Koniecznie dajcie mi znać, co sądzicie o ich usługach. Ja słyszałam, że mają niskie ceny.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Import samochodów na zamówienie

Post autor: emeraldlady »

Taki import nie jest zły. Sama importowałam swój samochód ze Stanów i jedyne co musiałam dokupić to dywaniki. Tu znalazłam idealne do Forda: motohobby/pl/pl/ford-dywaniki-samochodowe-14

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Import samochodów na zamówienie

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem warto zerknąć na ofertę od firmy uzywanejaknowe/pl/ oni maja mnóstwo świetnych samochodów czy to osobowych czy dostawczych. To auta używane ale w dobrym stanie technicznym, sprawdzone i zadbane. Myślę, że wiele z was znajdzie u nich samochód dla siebie.

danna
Posty: 93
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Import samochodów na zamówienie

Post autor: danna »

Z wyborem i kupnem samochodu u mnie nie było problemu. Z polecenia znajomego wybrałam się do Porsche Centrum Sopot i wybór wcale trudny nie był. Dla mnie lepiej tak niż sprowadzać, widzę co kupuję i tam są modele nowe, a w Porsche Approved Sopot używane. Co kto woli po prostu, jedna i druga opcja ma swoje plusy.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Import samochodów na zamówienie

Post autor: hannah »

Jeśli interesuje Cię transport tych samochodów to warto skontaktować się z profesjonalną firmą transportową. Rzuć okiem na firmę Transpol - usługi transportowe Gdańsk, Gdynia, Sopot, HDS: transport-gdansk/pl/ . Miałam okazję z nimi współpracować i wszystko było w jak najlepszym porządku.

ODPOWIEDZ