Wynajem auta w Trójmieście

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Wynajem auta w Trójmieście

Post autor: Clamor »

Hej! Tak jak w temacie... Chciałbym wynająć auto w Trójmieście, więc szukam sprawdzonej wypożyczalni. Wiecie coś na ten temat i możecie coś polecić? Sporo dobrego w internecie czytałem o tej firmie https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-sam ... rojmiasto/ , jednak chciałbym poznać również waszą opinię. Co o niej myślicie?
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Wynajem auta w Trójmieście

Post autor: Kamila »

Jeśli natomiast ktoś z Was chciałby sobie wypożyczyć jakieś fajne auto luksusowe lub sportowe na Warszawskich Bielanach, to polecam zapoznać się z ofertą wypożyczalni samochodów Global Elite car na stronie internetowej globalelitecar/pl/wynajem-aut-warszawa-bielany/. Jak widać mają tam do wyboru naprawdę bardzo fajne modele, a ceny za wynajem wcale nie są jakieś bardzo wysokie ;)

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wynajem auta w Trójmieście

Post autor: kendal »

Sprawdźcie sobie firmę ComfortCar, oni akurat działają na terenie większości miast w Polsce. Ja akurat wzięłam pod uwagę wynajem samochodów Poznań bo tam miałam spotkanie biznesowe. Samochód wypożyczyłam na 3 dni i bardzo korzystnie mnie to wyszło.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wynajem auta w Trójmieście

Post autor: kobietki33 »

Mam taki mały dylemat, zastanawiam się czy długoterminowy wynajem aut będzie dobrym rozwiązaniem dla mnie. Kolega korzystał z wynajmu aut od firmy Dyniewicz i bardzo sobie chwalił. Jestem ciekawa co sądzicie na ten temat?

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Wynajem auta w Trójmieście

Post autor: Aśka »

ja ostatnio fajne auto znalażlam na motocentrum-tyrtania.otomoto/pl/ mają super oferty i rewelacyjne ceny dla niemal kazdego :)

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Wynajem auta

Post autor: nata29 »

A tutaj bmwdirect/pl/model/seria-2,minivan już zaglądaliście? Mają tam wiele ciekawy aut i oczywiście ofertę wynajmu długoterminowego. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Myślę, że warto przed wszystkim wszystko sobie dobrze przekalkulować.

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Wynajem auta w Trójmieście

Post autor: krysia1844 »

Jeśli szukacie profesjonalnej wypożyczalni samochodów to polecam omt-wypozyczalnia-samochodow/pl/cennik/, gdzie znajdziecie duży wybór samochodów różnych marek.

ODPOWIEDZ