Akcesoria do samochodu

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Akcesoria do samochodu

Post autor: camio »

Jak często zmieniacie akcesoria w samochodzie? Ja dywaniki czy zapachy staram się wymieniać w miarę możliwości.

tajemnicza
Posty: 54
Rejestracja: pt mar 27, 2020 4:58 pm

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: tajemnicza »

Ja wymieniam niezbyt często,czekam aż obecne się zniszczą i dopiero wtedy sięgam po nowe,nie widzę sensu wydawania pieniędzy na coś,co nie jest mi przydatne.Ostatnio nawet przekonałam się do zakupów nie tylko akcesoriów do samochodu, ale też samego samochodu korzystając z serwisu Ceneo.Spory wybór,przejrzystość i bezpieczeństwo,a do tego szeroki wybór ofert mojego faworyta Audi A3 ceneo/pl/Samochody_osobowe/Marka:Audi/Model:A3.htm

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: Kamila »

Jeśli chodzi o dywaniki samochodowe to naprawdę bardzo duży ich wybór znajdziecie również w sklepie internetowym carstyle/pl/dywaniki-samochodowe/. Polecam się tam rozejrzeć, bo ceny wcale nie są wygórowane, a dzięki specjalnej wyszukiwarce można bez problemu znaleźć akcesoria właśnie do swojego samochodu ;)

mamonka
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: mamonka »

A co z kosmetykami samochodowymi? Ja mam w bagażniku trochę takich rzeczy ze sklepu automotivecare/pl/ . Choćby teraz na mróz warto mieć odmrażacz do szyb.

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: Zaklinaska »

Nie zapominajmy o tym aby kupić dobre kosmetyki samochodowe Ja zawsze o tym pamiętam, dzięki temu mam zawsze zadbane autko, to procentuje na przyszłość ,zawsze szybciej możemy taki samochód sprzedać.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: nata29 »

Sprawdźcie sobie koniecznie ofertę tego sklepu autocaros/pl/categories/list/003650/akcesoria . Mają tam sporo różnych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Warto robić zakupy online, bo dzięki temu można się kompleksowo wyposażyć. Poza tym takie rozwiązanie jest bezpieczne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: Aśka »

Ja znam bardzo dobry portal ogłoszeniowy, ale dotyczący pracy dla branży medycznej mianowicie motocentrum-tyrtania.otomoto/pl/ Polecam sobie ten namiar zapisać jeśli jesteście w trakcie poszukiwań, tam macie sporo samochodów.

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: HalinkaKalinka »

Jeśli ktoś z Was lub Waszych bliskich interesuje się off-roadem to z pewnością przyda się mu odpowiednia wyciągarka, może ręczna? Super się sprawdzi do lżejszych pojazdów, motorów czy quadów. Znajdziecie taką wyciągarkę na terenowiec/pl/pl/162-wyciagarki-reczne :)

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: zuzula12 »

Ja ostatnio dokupiłam do samochodu trójkąt ostrzegawczy brakowało mi tego akcesorium a przecież jest ono ważne i istotne przydatne podczas awarii czy wypadków. Sprawdźcie czy macie go w swoich samochodach jeśli nie to kupujcie.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: kendal »

Teraz jest sporo ofert w sieci na akcesoria jak części samochodowe, więc bez względu czego szukacie - na pewno to znajdziecie. Ja nie tak dawno skorzystalam z oferty sklep.breck/pl/ na klocki hamulcowe i bardzo polecam. W niedługim czasie planuję kupić też u nich tarcze.

ODPOWIEDZ