Akcesoria do samochodu

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: jankat »

Jeśli ktoś z Was miałby samochód terenowy to świetnie do niego sprawdzi się dobra wyciągarka, możecie taką znaleźć na terenowiec/pl/pl/530-wciagarki-linowe :)

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: Zaklinaska »

A kosmetyki jakie kupujecie?

Fermina
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 10, 2021 6:11 pm

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: Fermina »

Warto sobie zajrzeć na stronę showcarshine/pl/ Sama u nich kupuję już dłuższy czas maja dobre specyfiki do samochodów i motocykli. Zarówno do mycia jak i pielęgnacji. Dzięki nim mój samochód jest zadbany zarówno w środku jak i na zewnątrz.

julia02
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:51 pm

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: julia02 »

Akcesoria do samochodu mogą być bardzo różne. Chyba, że od razu kupuje się samochód kompleksowo wyposażony. Takie właśnie są w Porsche Centrum Sopot. Ta marka robi wrażenie pod każdym względem, a samochody są po prostu wyjątkowe i bardzo nowoczesne.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: zuzula12 »

Jak często robicie zakupy w sklepach internetowych i dlaczego? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę sklep.breck/pl/ , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częsciami samochodowymi. Co Wy sądzicie o ich ofercie?

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: daga »

Nie jest łatwo wyposażyć samochód, coś o tym wiem, ale również wydaje mi się, że dobrze postawić na coś takiego dla motocykla. W końcu może on jeździć "na goło", albo może po prostu mieć zamontowanych kilka elementów. Ja patrzę między innymi na kufer motocyklowy , bo to i wygląda i jest przydatne.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: hannah »

Warto pamiętać o tym, że na drodze wszystko może się zdarzyć. Dlatego warto mieć zawsze zapisany w telefonie numer telefonu do pomocy drogowej, która działa w naszym mieście. W moim przypadku jest to pomoc drogowa i holowanie TIR 24h Wałbrzych AERA: pomocdrogowa.walbrzych/pl/ .

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem motoryzacji. Jeżeli macie w planach zakup samochodu używanego, to polecam Wam sprawdzić stronę sprawdz.vin , na której macie możliwość sprawdzić historię samochodu wpisując numer VIN. Sam niejednokrotnie korzystałem z tego portalu i bardzo mi to pomagało w podjęciu decyzji o zakupie.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Akcesoria do samochodu

Post autor: furka »

A co powiecie na temat turbosprężarki? Przeczytałam dzisiaj artykuł turbiny.regent24/pl/jak-dbac-o-turbosprezarke-by-dluzej-dzialala/ na temat tego, jak dbać o turbosprężarkę, by dłużej działała. Powiem szczerze, że do tej pory nie stosowałam się do tych zaleceń, a jak to jest u Was? Dbacie o turbosprężarki?

ODPOWIEDZ