Problem z drukarką

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Problem z drukarką

Post autor: camio »

Zdarza wam się też, że niektóre urządzenia po prostu nie działają? Czasami moja drukarka nie drukuje na czarno. Co wtedy robicie?

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Problem z drukarką

Post autor: camio »

Może zainteresuje was zarządzanie drukiem? Niesie ze sobą wiele korzyści.

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Problem z drukarką

Post autor: saymyname »

Może to wina tuszu, że źle drukuje... Czasami tak bywa, jak kupi się kiepskiej jakości toner. Możesz sprawdzić oferty dodrukarki/pl tam mają świetne artykuły do drukarek, nawet możesz znaleźć akcesoria takie jak nośniki pamięci typu karty micro sdhc . Także ja na twoim miejscu wypróbowałabym ich tusz, tym bardziej że mają sprawdzonych firm.

Tati17
Posty: 16
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 12:05 pm

Re: Problem z drukarką

Post autor: Tati17 »

Gdy ciekawi Cię właśnie ów temat to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia informacji na niniejszy temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że rzeczywiście warto według mnie - drukareczki/com/pl .

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Problem z drukarką

Post autor: pinkipa »

włączam czyszczeniei dysz i po paru razach powinno być ok, z raz czy dwa mi się coś takiego zdarzyło, jak zostawiłam drukarkę na miesiąc nieużywaną, ale zazwyczaj nic się takiego nie dzieje, brothery są wytrzymałe, a ja tylko zamienników używam, activejet nie robią mi żadnych niespodzianek

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Problem z drukarką

Post autor: moa »

Myślę, że może musisz ją serwisować, bo może się popsuła. Ja mam trochę inne drukarki do firmy - na UV i z nimi nic złego sie nie dzieje. Sprzęty kupiłam w firmie UVprinter/pl, mam 2 drukarki Spirit A1 6090 uvprinter/pl/index.php/drukarki-uv/spirit-a1, które stworzone są do tworzenia nadruków na różnych powierzchniach i sprawdzają się super. U nich także zaopatruję się w tusze, mają bardzo dobre ceny i bardzo konkretne produkty, polecam.

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 3:16 pm

Re: Problem z drukarką

Post autor: Maja44 »

Jeżeli dotyczy Cię właśnie ten wątek to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej bardzo wartościowych treści na owy temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas dlatego, że rzeczywiście warto według mojej oceny - zamiennikicanon/pl .

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Problem z drukarką

Post autor: Dominika »

Gdzie zamawiacie/ kupujecie tonery do swoich drukarek? Ja kiedyś kupowałam w sklepie, który miałam akurat pod domem, ale niestety go przenieśli. Postanowiłam raz dla próby posłuchać rady brata i kupiłam sobie zamiennik. Powiem szczerze, że różnicy nie ma żadnej. Zamiennik jest tak samo dobrej jakości jak oryginał tylko cenowo wychodzi korzystniej. Jeżeli szukacie fajnych zamienników to polecam stronę 4color/pl/hp-p1102-toner-zamiennik .

Zumba
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 30, 2020 10:19 am

Re: Problem z drukarką

Post autor: Zumba »

Ja myślałam, że mam problem z drukarką, a okazało się, że zaciął się papier i oprócz tego wystarczyło, że zmienię głowicę drukującą. Całe szczęście dowiedziałam się, gdzie mogę na szybko taką zamówić. Znajomy polecił mi ten sklep drukuj24/pl/glowica-drukujaca-hp-3yp61ae-black-color-oryginalna.html . Produkty są oryginalne i w razie czego można liczyć na pomoc sprzedawcy. Ktoś z Was może już tu robił zakupy?

kendal
Posty: 663
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Problem z drukarką

Post autor: kendal »

A ja ze strony tonery-drukarki/pl/313-tusze od dawna zamawiam zamienniki tuszy do drukarki i jestem bardzo zadowolona. Dobra jakosc, drukarce nic sie nie stalo tak jak dzialalo tak dziala takze jest to nie dosc ze tanie to w dodatku bezpieczne, a koszty eskploatacji niskie ;)

ODPOWIEDZ