Praca w IT

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Praca w IT

Post autor: camio »

Jakie są zarobki programisty po roku doświadczenia? Zastanawiam się czy w to iść.

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 1:43 pm

Re: Praca w IT

Post autor: Marzena21 »

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć na owy temat więcej to radzę zajrzeć sobie na blog - oprogramowanie cms . Osobiście uważam, że tutaj odszukasz najbardziej potrzebne informacje odnośnie tego tematu. Według mnie centrum porządnej wiedzy.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Praca w IT

Post autor: nata29 »

Koniecznie sprawdźcie sobie najnowsze oferty pracy Olsztyn (i okolice). Jest tam wiele różnych ciekawych ofert dla programistów, ale nie tylko. Warto przed złożeniem cv poznać warunki zatrudnienia, bo nie każdy pracodawca umieszcza je w takiej ofercie. Można zadzwonić lub wysłać maila.

kendal
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Praca w IT

Post autor: kendal »

Praca w IT z pewnością nie należy do łatwych, a wręcz przeciwnie. Poszukując doświadczonego pracownika do swojej firmy warto wziąć pod uwagę skorzystanie z usług zewnętrznej firmy, mam oczywiście na myśli rekrutacja e-commerce Obecnie wielu przedsiębiorców korzysta z tego typu rozwiązania i jak widać, jest ono szeroko cenione.

Majeczka8
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:13 am

Re: Praca w IT

Post autor: Majeczka8 »

Warto pomyśleć o ubezpieczeniu od utraty pracy. Takie rozwiązanie jest ciekawym zabezpieczeniem. Tutaj unilink/pl/porady/co-daje-ubezpieczenie-od-utraty-pracy sobie zerknijcie. Na stronie Unilink znajdziecie wiele ciekawych informacji na ten temat. Poczytajcie sobie. Być może taka opcja będzie dla was korzystna.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Praca w IT

Post autor: litovelek »

ja z kolei ogarnęłam sobie jeszcze co to jest chmura obliczeniowa mają super produkty w dobrej cenie i naprawde konkretnej jakości do tego. Wg mnie fajna opcja.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Praca w IT

Post autor: mitril »

ja mam inżyniera z infy, ale poszłam pracować do holandii, bo tam mieli lepsza kasę dla mnie w it, a robotę znalazłam na hollandcontracting/pl

zuzula12
Posty: 1450
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Praca w IT

Post autor: zuzula12 »

O tym jak działa chmura obliczeniowa dowiedziałam się od cloudferro/com/ to największa firma która się tym zajmuje. Oni mogą dla waszej firmy stworzyć elastyczne rozwiązania w modelu chmury publicznej, prywatnej i hybrydowej, dostosowanych do potrzeb. Zapoznajcie się z tym koniecznie.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Praca w IT

Post autor: jankat »

Jeśli ktoś szuka pracy za granicą to radzę przede wszystkim szukać ofert pracy cały czas, bo często pojawiają się niespodziewane ogłoszenia Sama znalazłam pracę za granicą z pomocą rzetelnej agencji polandworkforce/com/, która zajęła się praktycznie wszystkimi formalnościami. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

kobietki33
Posty: 798
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Praca w IT

Post autor: kobietki33 »

Jak chodzi o mnie, to udało mi się odnaleźć sporo interesujących ofert pracy w branży IT pod tym adresem: globallogic/com/pl/careers/ . Moim zdaniem warto przeglądać ichniejsze oferty, ponieważ często można natrafić na coś interesującego. Jeśli również macie jakieś dobre linki, to koniecznie podajcie. Będę sprawdzał.

ODPOWIEDZ