Antywirus na telefon

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Antywirus na telefon

Post autor: Gacei54 »

Siemka! Zastanawiam się, gdzie mogę kupić oprogramowanie antywirusowe na telefon. Polecicie jakiś sprawdzony program? Jak na razie w internecie trafiłem na taką propozycję https://www.kaspersky.pl/android-security . Co o niej sądzicie? Warto skorzystać z ich oferty? Dajcie znać proszę.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Antywirus na telefon

Post autor: kraksa »

Wszędzie kupisz antywirusa, nawet online. Pomyśl też o bezpiecznym komunikatorze, ja mam usecrypt cyfrowa.rp/pl/it/54382-polski-komunikator-odniosl-sukces-za-granica-teraz-wchodzi-do-oferty-plusa?doing_wp_cron=1625744828.2024540901184082031250 który jest teraz w ofercie plusa

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Antywirus na telefon

Post autor: Pańcia »

To prawda, że telefony mają to do siebie, że lubią się psuć w najmniej odpowiednim momencie. Na rynku jest wiele serwisów, ale część z nich to serwisy tylko z nazwy - przyjmują telefony, ale odsyłają je do innych serwisów. W razie problemów - nie ma winnych. Dlatego jeśli zależy nam na jakości usług, trzeba wybierać serwisy jak np. zbitytelefon/pl/iphone-x/143-wymiana-uszkodzonego-wyswietlacza-iphone-x.html. Zajmują się szeroko pojętą naprawą telefonów takich jak Apple czy Samsung. Naprawiają sami, bazując na częściach dobrej jakości. Do tego terminowi.

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Antywirus na telefon

Post autor: zuzula12 »

Czy wiecie kiedy jest premiera nowego iPhona 13 i jakie będą jego ceny? Jeżeli jesteście zainteresowani tematem, to polecam Wam sprawdzić obszerny artykuł na stronie - businews/pl/iphone-13-kiedy-premiera-8097/ .

ODPOWIEDZ