Ogrzewanie pompy ciepła - VARME

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Ogrzewanie pompy ciepła - VARME

Post autor: HalinkaKalinka »

Hej! Jeśli planujecie zmienić ogrzewanie w swoim domu to zdecydowanie zachęcam, aby zdecydować się na pompy ciepła, które są bardzo wygodnym i jednocześnie oszczędnym rozwiązanie. Mogę polecić pompy ciepła Varme, gdzie do ich produkcji wykorzystano najlepszej jakości podzespoły. Ich pełną ofertę możecie znaleźć na varme.tech/, gdzie znajdziecie urządzenia typu SPLIT oraz monoblok.

beciaxyz
Posty: 120
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: Ogrzewanie pompy ciepła - VARME

Post autor: beciaxyz »

Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem ze względu na większe oszczędności w rachunkach i bardziej ekologicznym podejściu. Wykorzystują do ich produkty podzespoły najwyższej jakości. Pompy ciepła Varme to świetny sposób na bardziej ekologiczny sposób ogrzewania w domu ;)

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: Ogrzewanie pompy ciepła - VARME

Post autor: megXX »

Pompa ciepłą to bardzo ciekawe rozwiązanie. Nie wiem czy wiecie, ale jest nawet ich kilka rodzajów. Głównie to wybierane są pompy ciepła powietrzne, najwięcej osób w naszym klimacie na takie się decyduje, no ale też i pompy ciepła ziemne, które jeszcze dzielą się na gruntowe, głębinowe. Nie ma tu co kombinować, ja wybrałam powietrzną, zresztą za namową firmy, która się w tym specjalizuje. Zobaczcie sobie tak ofertę od Erco Łódź, na pewno będziecie zadowoleni z tej współpracy.

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Ogrzewanie pompy ciepła - VARME

Post autor: kobietki33 »

Jak już jesteśmy w temacie ogrzewania, to powiem wam, że ja miałam spory dylemat na jaką metodę postawić. Wahałam się między pompą ciepła, a kotłem gazowym i kompletnie nie wiedziałam co będzie lepszym wyborem. Kolega podesłał mi ten artykuł kobieta.onet/pl/dom/ranking-kotlow-gazowych-de-dietrich/70d5kve i po jego przeczytaniu zdecydowałam wybrać kocioł de dietrich. Na razie sprawdza się bez zarzutu, wiec jestem zadowolona.

ODPOWIEDZ