Najlepszy antywirus

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Najlepszy antywirus

Post autor: Gacei54 »

Jeśli ktoś z was poszukuje sprawdzonego i dobrego oprogramowania antywirusowego to szczerze mogę polecić wam tą stronę https://www.kaspersky.pl/total-security . Posiadają oni naprawdę skuteczne programy, które pozwolą wam uchronić wasz telefon oraz komputer. Zdecydowanie polecam każdemu zainteresowanemu!
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Najlepszy antywirus

Post autor: daga »

O, to ciekawe, bo właśnie chcę sobie kupić jedną z takich magazyn.ceneo/pl/artykuly/Ranking-najlepszych-telefonow-do-1000-zl komórek i zdecydowanie chcę je zabezpieczyć też, bez zamulania czy innych problemów. Mam nadzieję,że co odpowiedniego się znajdzie, bo ja inaczej nie dam rady kupić sprzętu.

MarzenaW
Posty: 9
Rejestracja: wt maja 19, 2020 11:34 pm

Re: Najlepszy antywirus

Post autor: MarzenaW »

Ten wbudowany w windows 10 wystarcza.

Awatar użytkownika
vauka
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 7:21 pm

Re: Najlepszy antywirus

Post autor: vauka »

Dzisiaj z tego korzystałem. To jest naprawdę dobre!
Nie można wymazać z pamięci wszystkiego, co sprawia ból.

Awatar użytkownika
allilook
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 4:28 pm

Re: Najlepszy antywirus

Post autor: allilook »

Korzystacie z takich rozwiązań? Jestem ciekaw jak one się sprawdzają.
Nie gadaj z kobietami
Zagrają ci tylko na nerwach

justa
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 4:43 pm

Re: Najlepszy antywirus

Post autor: justa »

kaspersky to klasyk

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Najlepszy antywirus

Post autor: nata29 »

Warto wybierać oprogramowanie dopasowane do konkretnych potrzeb. Tutaj marken/com/pl/produkty/antywirus-dla-szkol/ sobie zerknijcie, jeśli poszukujecie antywirusa do szkół. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Trzeba kompleksowo zabezpieczyć sprzęt w takich placówkach.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Najlepszy antywirus

Post autor: litovelek »

najlepiej zainwestować od razu jeszcze w jakieś dobre dyski ssd Właśnie czytałam ostatnio jakie dyski sa najlepsze i wszystko juz na spokojnie wiem co i jak, najlepsze dyski opisuje geotechnology

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Najlepszy antywirus

Post autor: Aśka »

zanim antywirusa jeszcze kupicie to warto poczytac ranking laptopów poleasingowych ja właśnie dzięki nim wybrałam dla siebie lapka.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Najlepszy antywirus

Post autor: bastylia »

Uważam że antywirus nie wystarczy w dzisiejszych czasach. Przyda sie też komunikator usecrypt nt.interia/pl/news-usecrypt-messenger-przetestowany-przez-globalnych-ekspertow,nId,4846534 , który jest jedyną aplikacją, która szyfruje bazę danych w komunikatorze na smartfonie, uniemożliwiając wydobycie z urządzenia treści rozmów i historii połączeń.

ODPOWIEDZ