Ochrona komputera

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 519
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Ochrona komputera

Post autor: Gacei54 »

Cześć! Zastanawiam się od dłuższego czasu nad zakupem oprogramowanie, które skutecznie będzie chronił mój komputer. Sporo dobrego słyszałem o ochronie wielowektorowej. Mój znajomy polecił mi taki program https://www.vebo.pl/malwarebytes-endpoint-security. Sam z niego korzysta i jest mega zadowolony. Myślicie, że faktycznie będzie to dobry wybór?
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Ochrona komputera

Post autor: Dominiśka »

Ogólnie ostatnio sama postanowiłam zabrać się w końcu za swój komputer, strasznie mi zacinał, więc postanowiłam kupić dobre akcesoria komputerowe, które znalazłam w Goodram. To był doskonały wybór! Teraz nie mam już żadnych problemów ze swoim sprzętem

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Ochrona komputera

Post autor: aldona »

Ja planuję zapiero zakup tego komputera itnes/pl/komputery-aio-hp-205-g4/komputer-all-in-one-hp-205-g4-9us07ea-amd-athlon-silver-3050u-21-5-fhd-ips-ram-8gb-256gb-bialy-wifi-dvd-windows-10-pro-3os.html ale chętnie poczytam o wszelkich wskazówkach na temat parametrów czy tego co jak się sprawdza. Nie mam dużych wymagać do pracy mi potrzebny.

patka
Posty: 240
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Ochrona komputera

Post autor: patka »

Czasem lepiej po prostu kupić inny komputer. Tym bardziej, że możesz zdecydować się na przykład na komputer poleasingowy. Rzuć okiem na przykład na outlet komputerowy: at-outlet/pl/ . Uważam, że zakup takiego poleasingowego komputera nie jest dużym wydatkiem.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Ochrona komputera

Post autor: Dominiśka »

My ostatnio postanowiliśmy dodatkowo dokupić dysk i pamięć od Goodram. Szczerze mówiąc jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Producent oferuje wysokiej jakości akcesoria w bardzo dobrej cenie także jak najbardziej warto tutaj zajrzeć. Oferta jest mega korzystna

ODPOWIEDZ