Problem z drukarką

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Problem z drukarką

Post autor: pinkipa »

zamienniki kupuję głównie na allegro, wielu sprzedawców ma activejety więc nie ma z tym problemu. Ceny są przystępne, nie żałuję przejścia na zamienniki.

Kajka
Posty: 29
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:16 pm

Re: Problem z drukarką

Post autor: Kajka »

Jeśli chodzi o problemy z drukarką to w ostatnim czasie chyba wyczerpałam wszystkie możliwości. Bo zaczęło się od problemów z drukowaniem do skanowania. Dlatego też kupiłam nową lepszą drukarkę do której tusz hp 304 jest bardzo łatwo dostępny i cenowo także nie wychodzi to źle. Poza tym tusz jest o wiele bardziej wydajniejszy niż w mojej starej drukarce

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Problem z drukarką

Post autor: pinkipa »

jak z zamiennikami do hp? Działają? Mialam kiedyś tej marki drukarkę i niestety z zamiennikami był problem. Jak decydować się na jakiś model to od razu sprawdzić zamienniki

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Problem z drukarką

Post autor: nosleep »

Jeśli macie jakiś problem z drukowaniem to jak najbardziej może być to wina tonera czy tuszu. Przede wszystkim warto kupować materiały wysokiej jakości, bo tylko wtedy ma się pewność, że wydruk będzie czytelny i naprawdę ładny. Wysokiej klasy materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek oferuje firma Forcopy forcopy/com/pl/materialy-eksploatacyjne-do-drukarek. U nich możecie kupić zarówno oryginalne tonery jak i bardzo dobre zamienniki.

ODPOWIEDZ