Co do edycji wideo?

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 511
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Co do edycji wideo?

Post autor: Gacei54 »

Hejka wszystkim. Poszukuję dobrej aplikacji do edycji wideo... Co bylibyście w stanie mi na to doradzić? Kompletnie się niestety na tym nie znam. Uważacie, że na przykład takie coś jak na https://www.vebo.pl/vegas-movie-studio-platinum będzie ok?
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

Awatar użytkownika
nv20
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:08 pm

Re: Co do edycji wideo?

Post autor: nv20 »

Nic mi dzisiaj nie przychodzi do głowy
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Co do edycji wideo?

Post autor: Rita123 »

A mi ostatnio po głowie chodziło jak mogę sobie pobrać filmy i muzykę z internetu, żeby było legalnie i za darmo. I udało mi się znaleźć stronę imp3 - imp3/pl/, która umożliwia pobieranie z yt. Dzięki temu można pobrać w zasadzie wszystki pliki, które są dostępne w serwisie. Nie trzeba nawet instalować już żadnego programu ani nic, tylko skorzystać z wyszukiwarki. A potem wszystko można odtwarzać już bez dostępu do internetu.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Co do edycji wideo?

Post autor: aldona »

Aby dobrze obrabiać video warto pomyśleć nad dobrym komputerem by program chodził płynnie i sesji nie przycinało. Na stronie jaką jest itnes/pl/komputery-dell-vostro-3470/komputer-dell-vostro-3470-n206vd3470emea01_r2005_zt-desktop-i3-9100-ram-8gb-ssd-1tb-dvd-windows-10-pro-3-lata-on-site.html znajdziesz bardzo ciekawą ofertę którą warto przemyśleć.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Co do edycji wideo?

Post autor: modnisia34 »

Ja również twierdzę że aby program dobrze działał to musisz mieć dobrej jakości kompa, na pewno warto będzie na stronie jaką jest hp-laptopy/pl/laptopy-hp-probook-450-g7/ poczytac na temat niektórych modeli przed wyborem odpowiedniego bo mozesz jeszcze zmienić zdanie odnośnie upodobań technologicznych.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Co do edycji wideo?

Post autor: Aśka »

Najlepiej zlecić takie działania profesjonalistom i już :) Sama skorzystałam z usług ideafilm/com/pl/filmowanie-z-drona-w-lublinie/ mają bardzo dobre oferty naprawdę super video wyglada.

Karcia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:03 pm

Re: Co do edycji wideo?

Post autor: Karcia »

Ja planuję też zainstalować taką aplikację, ale przy mojej karcie graficznej to jest niemożliwe. Muszę wymienić ją na tą nową AMD Radeon RX 6000 ekspert.ceneo/pl/amd-radeon-rx-6900-xt-specyfikacja . W końcu jest to nowość, która bez problemu poradzi sobie z rozdzielczością 4K. Korzystacie może już z tej karty?

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Co do edycji wideo?

Post autor: hannah »

Dobra myszka do kompa. Bez tego raczej trudno Ci będzie pracować na takich programach. Polska firma Manta ma w swojej ofercie profesjonalne myszy: emanta/pl/myszki-gamingowe/mm782g-mysz-dla-graczy . Koniecznie rzuć okiem.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Co do edycji wideo?

Post autor: Perunka »

Na pewno musisz zainwestować w dobry monitor - e-student/com/pl/monitory-komputerowe-4k-jak-wybrac/ Bo to bardzo ważne przy obróbce wideo :) tutaj bym nie żalowała kasy

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Co do edycji wideo?

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym chciałbym polecić stronę programy.net/pl/program,msi-afterburner.html , na której znajdziecie najróżniejsze programy, które mają za zadanie poprawić pracę Waszego komputera oraz zapewnić mu ochronę. Czy ktoś z Was również korzysta z tej strony?

ODPOWIEDZ