Mieszkanie

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Mieszkanie

Post autor: flow »

Mieszkanie kupiliście od dewelopera czy przez pośrednika, no i z rynku pierwotnego, czy wtórnego? My mieliśmy wiele wątpliwości, ale po analizie opcji zdecydowaliśmy się na zakup nowego mieszkania prosto od dewelopera, bo tylko tak uniknęliśmy kosztów dodatkowych - za pośredników, remont mieszkania (w przypadku starego budownictwa), itp. Ostatecznie kupiliśmy mieszkanie od dewelopera Graz Deweloper grazdeweloper/pl/inwestycje/oferta/potulicka-37 w centrum Szczecina. Deweloper jest rzetelny, oferta jak najbardziej uczciwa. Mieszkanie oprócz super lokalizacji wyróżnia się także tym, że jest funkcjonalne, dobrze rozplanowane, przestronne i idealne do mieszkania w nim, polecam.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Mieszkanie

Post autor: Iwonka »

Ja mieszkanie dopiero będe kupować, a o pomoc zgłosiłam się do tego biura nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro prowadzi działalność na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Ich oferta jest bardzo duża. A co mi odpowiada to że każda transakcja jest objęta gwarancją bezpiecznego przeprowadzenia sprawy.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: yuka »

My pomagaliśmy rodzicom kupić mieszkanie w mieście i super w znalezieniu idealnego dla nich lokum spisało się biuro Stencel Nieruchomości i agent Jolanta Stencel z Kiełpina stencelnieruchomosci/pl/oferty. Oni mają super oferty, bardzo dobre ceny, a do tego pani agentka pomaga na każdym kroku, jest mega, polecam.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Mieszkanie

Post autor: Tiburowski »

My kopiliśmy mieszkanie z oferty firmy Domeko domeko/com/pl/mieszkania-i-domy/sprzedaz/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zarówno cena, jak i położenie w pełni odpowiadały naszym wymaganiom.

yoolka
Posty: 101
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Mieszkanie

Post autor: yoolka »

Kochani ja kupiłam własnie mieszkanie od dewelopera w Szczecinie :) moje pierwsze własnościowe!!! SUPER :) Teraz tylko pojawia się problem - jak je wykończyć ? niby mam kilka swoich pomysłów ale tez chce z niego zrobić prawdziwą perełkę stąd pomysł o architekcie wnętrz. Przydałaby się też sprawdzona ekipa, która potem ten projekt zrealizuje. Macie namiary na takich specjalistów w Szczecinie ?

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: dixii »

Kochani ja kupiłam własnie mieszkanie od dewelopera w Szczecinie :) moje pierwsze własnościowe!!! SUPER :) Teraz tylko pojawia się problem - jak je wykończyć ? niby mam kilka swoich pomysłów ale tez chce z niego zrobić prawdziwą perełkę stąd pomysł o architekcie wnętrz. Przydałaby się też sprawdzona ekipa, która potem ten projekt zrealizuje. Macie namiary na takich specjalistów w Szczecinie ?
a tak się składa, ze znam :) i chętnie pomogę bo sama to przerabiałam rok temu :) Po pierwsze gratulacje, to spory krok na przód :) po drugie łap namiar na firmę NMSzczecin projekt.nmszczecin/pl/. u nich masz kompkleksową ofertę - architekta i firmę do prac. I co ważne to firma pilnuje by prace szły zgodnie z ustaleniami, by wszystko się zgadzało itd. także Ty nie robisz w zasadzie nic :) fajnie co? moje mieszkanie wygląda jak ze stron magazynu wnętrzarskiego <3

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: marysia8383 »

My odczekaliśmy i zdecydowaliśmy się na dom. Zawsze marzyłam o parterowym domku z dużym oknem w kuchni, jak tu mgprojekt/com/pl/wymarzony-6. W MgProjekt te domy są cudowne. Już nie mogę się doczekać.

tajemnicza
Posty: 54
Rejestracja: pt mar 27, 2020 4:58 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: tajemnicza »

Ja swoje mieszkanie kupiłam od dewelopera,uważałam,że jest to bezpieczna opcja i taką się właśnie okazała.
Wybrałam głowackiego mieszkania kraków , to nowoczesna architektura,garaż podziemny,piękna okolica.Wokół mojego mieszkania znajduje się sporo atrakcji,jest basen,kluby fitness.
Czuję się w tej okolicy bardzo dobrze,jest spokojnie, a jednocześnie wieczorami jest gdzie spędzić miło czas .

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: nata29 »

Szukam dużego mieszkania (najlepiej 4-pokojowego) i zauważyłam, że jest problem znaleźć coś, co jest gotowe na teraz i jeszcze żeby był jakiś wybór. Te 4-pokojowe mieszkania zwykle są od razu wyprzedane, a tu takie zaskoczenie, jak trafiłam na ofertę Miasteczka Greenwood miasteczkogreenwood/pl . Nie dość, że w drugim etapie mieszkania już czekają gotowe, to jeszcze jest w czym wybierać z tych dużych 4-pokojowych. Najbardziej mi się poodobają te największe – 90m2.

hannah
Posty: 240
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Mieszkanie

Post autor: hannah »

Moim zdaniem najlepiej kupić mieszkanie. Lepiej spłacać kredyt niż płacić komuś za wynajem. Świetne mieszkania w Lublinie i Puławach ma w ofercie deweloper lublin: zagieldom/pl/. Zapoznajcie się jeśli interesuje Was ta lokalizacja.

ODPOWIEDZ