Mieszkanie

patka
Posty: 231
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Mieszkanie

Post autor: patka »

Moim zdaniem najlepiej kupić mieszkanie od dewelopera i wykończyć je po swojemu. Dlatego bardzo spodobały mi się mieszkania na sprzedaż Wilanów: alberoinvest/pl/rumiana-house/wille-na-wilanowie/ . Przyznam, że lokalizacja też mi bardzo odpowiada.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: Aśka »

Powiem tak, warto zainwestowac dodatkowo w mieszkanie i je wynajmowac komuś, ale pamietajcie jakie tego sa koszta, to nie kosztuje 2 złote. Warto wiedziec równiez to, że to sa koszta w granicach kilkuset złotych zwłaszcza jezeli chodzi o podatek mieszkalnik.info/podatek-od-wynajmu-mieszkania-ile-wynosi-i-jak-go-rozliczyc/ podatek od wynajmu w naszym kraju niestety jest dosc wysoki

kendal
Posty: 644
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Mieszkanie

Post autor: kendal »

Jesli macie taką możliwość, to wybierzcie mieszkanie z rynku pierwotnego - to najlepsza decyzja :) Jeśli natomiast o mnie chodzi, to z czystym sumieniem mogę wam polecić tę ofertę eurostyl/com/pl/oferta/nowe-mieszkania-rumia.html Sama z niej skorzystałam, także wiem że jest godna polecenia :)

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: nata29 »

Ciekawe mieszkania są w Łodzi na Przędzalnianej 64. Budynek jest już w większości ocieplony, na balkonach są zamontowane barierki, a także zostały powstawiane okna, w tym na klatce schodowej. Wygląda bardzo przyjemnie. Tutaj przedzalniana64/pl jest strona dewelopera. Generalnie mają u mnie ogromny plus za lokalizację.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Mieszkanie

Post autor: Rysia »

Fajną ofertę mieszkaniowa ma to biuro nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ Działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Wszystkie transakcje przeprowadzane przez to biuro są ubezpieczone. Więc jeśli chcecie mieszkać na śląsku, to to jest oferta dla was.

aldona
Posty: 89
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Mieszkanie

Post autor: aldona »

Polecam zapoznać się z ofertami z tej strony dom-bud/pl/Inwestycje/ul-powstancow-os-piastow/ sądzę że znajdziesz tam odpowiednie mieszkanie dla siebie i swojej rodziny. Kraków jest pięknym miastem, jak miałabym się gdzieś przeprowadzać to wybrałabym właśnie ta ofertę.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Mieszkanie

Post autor: profesjonalna »

Skoro mówimy o wykończeniu wnętrz, to powiedzcie, jak w mieszkaniach prezentują się płytki z cegły na ścianie? Myślę o takim wykończeniu, ale nie mam pewności, stąd moje zapytanie do Was. Fakt jest taki, że ja doskonale wiem, jak to jest nie mieć pomysłów i rzadko mnie coś oświeci. Dlatego proszę Was o wsparcie. Dacie radę?

Zumba
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 30, 2020 10:19 am

Re: Mieszkanie

Post autor: Zumba »

Marzymy o własnym mieszkaniu, ale chyba będziemy musieli skorzystać z kredytu hipotecznego. Zaczęłam szukać informacji o takim produkcie finansowym i dowiedziałam się paru ważnych rzeczy na tej stronie olsztyn24/com/news/36187-kredyt-hipoteczny---abc-kredytobiorcy.html . Trzeba spełnić sporo warunków, aby bank udzielił takiego kredytu. Chyba jednak warto.

Karina0
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:40 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: Karina0 »

Miałam kupić mieszkanie ale w rezultacie zdecydowałam się na budowę domu. Znalazłam nawet ciekawy wpis na tej stronie elblag24/pl/co-warto-wiedziec-o-kredycie-na-budowe-domu/ . Są na niej ważne informacje i porady dotyczące takiej decyzji. Wcześniej nie wiedziałam w ogóle nic o takim kredycie, ale teraz już mam jasność.

kobietki33
Posty: 798
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Mieszkanie

Post autor: kobietki33 »

Jeśli decydujecie się na kupno mieszkania od dewelopera, to musi on być sprawdzony, cieszący się dobrą opinią. Takim jest ten tu slawbud/pl/ Działają na rynku od 25 lat, przeprowadzili 600 udanych inwestycji. Ofrują mieszkania w Warszawie lub w jej okolicy w Łomiankach. Co ważne nie korzystają z uług pośredników przy prowadzonych transakcjach. Warto sprawdzić ich ofertę.

ODPOWIEDZ