Pompy ciepła Varme

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Pompy ciepła Varme

Post autor: HalinkaKalinka »

Witajcie. Potrzebuje pomocy w zakresie wyboru pompy ciepła do domu i budynku wielopowierzchniowego. Do tej pory zastanawiałem się nad firmą Varme, przejrzałem ich ofertę na stronie varme.tech/ i podobają mi się rozwiązania, które oferują. Do tego jest to w pełni polska marka, która do produkcji swoich urządzeń wykorzystuje podzespoły Panasonic, Wolong czy Carel, mają również serwis i gwarancję w Polsce. Zastanawiałem się głównie nad urządzeniami typu SPLIT. Co myślicie?

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Pompy ciepła Varme

Post autor: jankat »

Niedawno zdecydowaliśmy na pompę ciepła od Varme, u nas monoblok Arendal 1 i sprawdza się bardzo dobrze :) Wszystkie pompy ciepła mają klasę energetyczną A+++, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na rachunki. Na stronie podkreślają ergonomiczność i oszczędność, a także wysoką wydajność i to się naprawdę sprawdza :)

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Pompy ciepła Varme

Post autor: Zaklinaska »

Ważne aby znaleźć dobra firmę ,która sie zajmie montażem takiej pompy. To wtedy połowa sukcesu.

Fermina
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 10, 2021 6:11 pm

Re: Pompy ciepła Varme

Post autor: Fermina »

To prawda u mnie montażem zarówno instalacji fotowoltaicznej jak i pompy ciepła zajęła się firma polenergia-pv/pl/ bardzo solidnie wszystko wykonali, daja naprawde korzystne finansowanie. Poza tym mam pełen serwis.

ODPOWIEDZ