Remont biura Warszawa

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: hannah »

Polecam zainteresować się usługami dobrych fachowców. Jednym z nich jest na przykład elektryk Marcin Molski Warszawa: warszawa-elektryk/pl/ . Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z usług tego elektryka.

beciaxyz
Posty: 118
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: beciaxyz »

Uważam, że klimatyzacja w biurze to bardzo dobry pomysł. Szczególnie latem, gdy jest bardzo gorąco takie rozwiązanie się przydaje. Mogę polecić klimatyzator od czystyklimat/pl/12-klimatyzatory. Mam go w domu i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że w biurze też sprawdzi się super.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: kobietki33 »

Moim zdaniem, wiele informacji na temat malowania ścian można znaleźć na stronie portalu dulux/pl Ja się stamtąd dowiedziałam tego, jaka biała farba do sufitu najlepiej sprawdzi się w tego typu pomieszczeniach. Polecam i wam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli chodzi o moje biuro, to skorzystałem z oferty sklepu internetowego - pekro/pl/kategoria/oferta/meble-metalowe/meble-socjalne-bhp-ubraniowe/szafy-gospodarcze , gdzie zakupiłem wszelkie meble. Uważam, że ich oferta sklepu jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb.

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: Kamilla36 »

Biuro jest przestrzenią, w której pojawia się wiele osób i jeśli znajduje się ono w ogólnodostępnym miejscu, to przy remoncie warto zadbać o wycieraczki systemowe, które pojawią się przy drzwiach wejściowych. Takie wycieraczki dostępne są np. w ofercie alumatex.pl.

ODPOWIEDZ